gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yollar nereye göterecek seni yollar bitirecek seni hangi aşk bitirecek ki

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yollar nereye göterecek seni yollar bitirecek seni hangi aşk bitirecek ki suskunlar dizisinde bu parçayı kim söylüyor arkadaşlar ya ?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aytekin ataş ama daha nete düşmedi

yollar nereye göterecek seni yollar bitirecek seni hangi aşk bitirecek ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolcuyuz Senin Yolunda

Yolcuyuz Senin Yolunda

YOLCUYUZ SENIN YOLUNDA Yolcuyuz senin yolunda Çalışmaktayız Cennet dalında Geliyor ümmetin Al bizi yanına Muhammed'im. Yalan dünyanın kahrını çekemem Kaderime boyun bükemem Kaderimde varmış diye Senin yolundan asla dönemem. Elhamdulillah müslümanız Yüce Rabbı'mız için burdayız Bekle ümmetin geliyor Muhammed diye inliyor.
  2. Haluk Levent - Yollarda Bulurum Seni

Haluk Levent - Yollarda Bulurum Seni

Olmasanda yanımda Olmasanda birlikte Hiç istemezsem bile Yaşarım ben seni Yollarda bulurum seni Takvimlerden çalarım seni Dans ederim hayalinle Yine de yaşarım seni Yanlız kalırım sanma Mutsuz olurum sanma Yaşarım doya doya Yaşarım ben seni Yollarda bulurum seni Takvimlerden çalarım seni Dans ederim hayalinle Yine de yaşarım seni Şiir Yosun denizde saklıdır Deniz mavide Mavi gözlerinde...
  3. seNi sewi0rum Demenin diEr yoLLarı..

seNi sewi0rum Demenin diEr yoLLarı..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yollarda bulurum seni notaları

Yollarda bulurum seni notaları

yollarda bulurum seni şarkı notaları olmasanda yanımda notaları Haluk Levent'in en sevdiğim parçalarından biridir Yollarda Bulurum Seni adlı şarkısı ve eminim ki benim gibi sizlerde bu şarkıyı çok seviyorsunuzdur. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Yollarda Bulurum Seni şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş