gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yollarda bulurum seni notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yollarda bulurum seni şarkı notaları olmasanda yanımda notaları

Haluk Levent'in en sevdiğim parçalarından biridir Yollarda Bulurum Seni adlı şarkısı ve eminim ki benim gibi sizlerde bu şarkıyı çok seviyorsunuzdur. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Yollarda Bulurum Seni şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyorum.

2. tarık

tarık Forum Okuru

Yollarda bulurum seni notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolcuyuz Senin Yolunda

Yolcuyuz Senin Yolunda

YOLCUYUZ SENIN YOLUNDA Yolcuyuz senin yolunda Çalışmaktayız Cennet dalında Geliyor ümmetin Al bizi yanına Muhammed'im. Yalan dünyanın kahrını çekemem Kaderime boyun bükemem Kaderimde varmış diye Senin yolundan asla dönemem. Elhamdulillah müslümanız Yüce Rabbı'mız için burdayız Bekle ümmetin geliyor Muhammed diye inliyor.
  2. Kıraç - Ben Yolumu Bulurum

Kıraç - Ben Yolumu Bulurum

Ellerini tutunca bir soğukluk duyarsam Gözlerine bakınca eğer benden kaçarsan Sanma ki bu gönül aşk izini unutur Yüreğime ateşten bir hançer sokarsan Ben yolumu bulurum Hiç bunlara gerek yok Ben yolumu bulurum Ağlamaya gücüm yok
  3. Haluk Levent - Yollarda Bulurum Seni

Haluk Levent - Yollarda Bulurum Seni

Olmasanda yanımda Olmasanda birlikte Hiç istemezsem bile Yaşarım ben seni Yollarda bulurum seni Takvimlerden çalarım seni Dans ederim hayalinle Yine de yaşarım seni Yanlız kalırım sanma Mutsuz olurum sanma Yaşarım doya doya Yaşarım ben seni Yollarda bulurum seni Takvimlerden çalarım seni Dans ederim hayalinle Yine de yaşarım seni Şiir Yosun denizde saklıdır Deniz mavide Mavi gözlerinde...
  4. Yurdum insanı yolda bomba bulursa...

Yurdum insanı yolda bomba bulursa...

Fıkralara konu olacak olay bu kez de Ankara'da yaşandı. Yolda bomba olduğunu farkeden 'yurdum insanı' kontörü olmayınca bakın polise nasıl yardımcı oldu... Ankara'da bir vatandaş yolda görüp aracına aldığı gazeteye sarılı patlayıcıyı Kızılay Meydanı'na getirerek polise gösterdi. Olay yerine gelen bomba imha uzmanı açık taş ocaklarında kullanılan patlayıcı maddeyi, özel giysisiyle araçtan...
  5. maçka yolları flüt notaları

maçka yolları flüt notaları

maçka yolları flüt notaları lazım oğlum için acaba maçka yolları flüt notalarını bilenler var mı bu sitede_?

Sayfayı Paylaş