gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yolunu kaybetmek

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada yolunu kaybettigini gören kimse, batil olan seylere dalar. Ancak sonradan dogru yolu bulursa selamete erisir.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık gülüüüüüüüüüüüüm

Yolunu kaybetmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunu kaybetmek

Çocuğunu kaybetmek

Rüyada çocugunu kaybeden kadini görmek, ferahliga, sevince ve yücelige isaret eden bir mahzunluktur. Bazen bu rüya evlad ve annenin kaybolmasina isarettir.
  2. Sana  kaybetmek düşer

Sana kaybetmek düşer

İclal Aydın hayata tutunmanın önemini çok güzel anlatmış.Umarım kaybedenlerden olmazsınız..... Yani diyorum ki aradan geçen onca yıldan sonra bir de dönüp bakarsın ki hepsi kocaman bir boşlukmuş... Sen saçımı süpürge ettim diye övünürken yıpranan eski süpürgenin en iyi ihtimalle kapı arkasına bırakıldığını fark edersin... En iyi ihtimalle kapı arkasında kaldığını anladığında üstelik......
  3. irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir irtifa kaybetmek nedir? Arkadaşalr selamlar olsun diyor ve direk sorumu sormak için klavyeme hızlı hızlı basıyorum :) Evet hanımlar irtifa kaybetmek ne demektir bilen var mı :D
  4. Rüyada Giysi Kaybetmek

Rüyada Giysi Kaybetmek

Rüyada Giysi Kaybetmek ne anlama geliyor rüyamı yorumlayın lütfen.
  5. kaybetmek istemiyorum.

kaybetmek istemiyorum.

melekler bana yardımcı olucağınızı düşünüyorum.erkek arkadaşımla ciddi güven sorunumuz var ama ben o kadar çok seviyorum ki kaybetmek de sittemiyorum onu ne yapıcağım.biz aynı işyerinde çalışıyorduk orada tanıştık sevgili olduk ama oradaki diğer erkekler ile konuşmam samimi olmam zamanla ciddi problemlere dönüştü ve bu yüzden bana hiç güvenmiyor hatta evlenmeyi bile erteledi kafasında.çünkü...

Sayfayı Paylaş