gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yön

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Ana yönler sağlam tesbit yapmaya, isitkametini iyi belirleyeme, tali yönler tereddüde delalet eder.Rüyasında yönünü kolaylıkla bulan kimse bütün sorunlarını çok kolay çözer. Elinde pusula olan kimse hata yapmadan başarıya ulaşacak demektir. Ayrıca görülen yönlere de dikkat etmeli ve rüya ona göre yorumlanmalıdır

Yön konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ispanyolca yönler

ispanyolca yönler

ispanyolca yönler YÖNLER Kuzey: el norte Güney: el sur Batı: el oeste Doğu: el este
  2. Avşar kızı farklı yönüyle

Avşar kızı farklı yönüyle

ekranlarım sevilen sevilmeyen şımarık kızı Hülya Avşar'ın ağzından Hülya..... HÜLYA'NIN YENİ HAYATI! HÜLYA AVŞAR, İNSANLARIN KENDİSİNE KIZSA DA ZAMANLA SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ. BUNUN NEDENİNİ DE İLGİNÇ GEREKÇELERE DAYANDIRDI... Hülya Avşar, annesi Emral Avşar'ı kaybettikten sonra derin bir sessizliğe büründü. Fazla ortalarda görünmedi, o bilindik demeçlerini vermedi. Peki ne yaptı? Sadece...
  3. ___Hayata YÖn Veren Hİkaye___

___Hayata YÖn Veren Hİkaye___

Dört Mum Dört mum yavaşca yanıyordu. Ortam çok yumuşaktı ve konuştukları duyuluyordu. İlki söyledi: ‘’ ben barışım!" Artık kimse benim yanık kalmamı sağlamıyor, sanıyorum söneceğim. " Alevi hızla azaldı ve bütünüyle söndü. İkincisi söyledi: ‘’ ben inancım!" neredeyse herkez benim artık gerekli olmadığımı düşünüyor o nedenle daha fazla yanık kalmama hiç gerek yok’’...
  4. Özürlülerin sigorta yönünden hakları

Özürlülerin sigorta yönünden hakları

ağır özürlü hakları özürlü hakları 2011 yeni 2011 engelli Sevgili Melekler, yaklaşık 8,5 milyon yurttaşımız doğuştan veya sonradan çeşitli nedenler özürlü olmuş. Bizde özürlü arkadaşlarımızın bazı haklarından bilgi vermek istiyoruz. Özürlü aylığı bağlanması 18 yaşını bitirmiş ve herhangi bir yerden geliri olmayanlar emekli sandığına veya bulunduğu yerdeki valilik veya kaymakamlık...
  5. Burçların En Zayıf Yönleri

Burçların En Zayıf Yönleri

bu konu burçların zayıf taraflarına ve özelliklerine yer vermektedir. Her burcun kendine göre zayıf tarafları ve özellikleri vardır. Bir süredir biri ile beraber olabilirsiniz. Karşınızda ki kişinin en etkilendiği ve zayıf yönleri hakkında genel bilgiler arıyorsanız sizlere burçların kişisel özelliklerine ve etkilendikleri zayıf taraflarını sizler için paylaşıyoruz. Koç Koç erkeği: Ona...

Sayfayı Paylaş