gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Yonca Evcimik Tweetine Bandım 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yonca evcimik twetine bandım twetine bandım Çocukların sevgilisi Yonca Evcimik yada kısa adıyla Yoncamik uzun zaman sonra yepyeni bir single çalışmasıyla müzik piyasasıyla buluştu.Sizlere bu yepyeni single albümün tanıtımına geçiyorum

1 Tweetine Bandım
    Emre Gürcan - Hadi Eller Havaya Mix
    2 Tweetine Bandım
    Emre Gürcan - Angry Rapper Mix
    3 Tweetine Bandım
    Suat Ateşdağlı - The Very Bakkal Club Mix

Türk Pop müziğinin başarılı isimlerinden Yonca Evcimik 2010 yazı için özel olarak hazırladığı single.ı "Tweetine Bandım" ile müzik marketlerde. DMC etiketiyle sunulan single albümde şarkının Emre Gürcan tarafından hazırlanan "Hadi Eller Havaya Mix" ve "Angry Rapper Mix" versiyonları dışında Suat Ateşdağlı tarafından hazırlanan "The Very Bakkal Club Mix" versiyonu yer alıyor..

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hahaha twetine bandım haa :DSüper yaa yoncada hiç bişeyi kaçırmıyor haa :Dhahaha

Yonca Evcimik Tweetine Bandım 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yonca Evcimik

Yonca Evcimik

İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yüksek Bale Bölümü'nden mezun oldu. 1978 - 1990 yılları arasında müzikallerde profesyonel dansçı ve şarkıcı olarak çalıştı. Aynı tarihlerde birçok tiyatroda oyunculuk yaptı. 1979'da Şan Tiyatrosu'na girdi. 1984'e kadar burada birçok oyun ve müzikallerde yer aldı. Yedi Kocalı Hürmüz, Hisseli Harikalar Kumpanyası, Şen Sazın...
  2. Yonca Evcimik biyografisi

Yonca Evcimik biyografisi

İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yüksek Bale Bölümü’nden mezun oldu. 1978-1990 yılları arasında müzikallerde profesyonel dansçı ve şarkıcı olarak çalıştı. Aynı tarihlerde birçok tiyatroda oyunculuk yaptı. 1979’da Şan Tiyatrosu’na girdi. 1984’e kadar burada birçok oyun ve müzikallerde yer aldı. Yedi Kocalı Hürmüz, Hisseli Harikalar Kumpanyası, Şen Sazın...
  3. yonca evcimik

yonca evcimik

Dogum Yeri : Istanbul Kariyeri : Mimar Sinan ?niversitesi Devlet Konservatuvari Y?ksek Bale B?l?m??nden mezun oldu. 1978-1990 yillari arasinda m?zikallerde profesyonel dans?i ve sarkici olarak ?alisti. Ayni tarihlerde bir?ok tiyatroda oyunculuk yapti. 1979?da San Tiyatrosu?na girdi. 1984?e kadar burada bir?ok oyun ve m?zikallerde yer aldi. Yedi Kocali H?rm?z, Hisseli Harikalar Kumpanyasi,...
  4. Yonca evcimik bombayı patlattı

Yonca evcimik bombayı patlattı

yonca evcimik hayatı yaşı Yaş farkı moda oldu aşk yaşıyan kadınlardan büyük erkekler out kadınlardan küçük erkekler in:D MADONNA'NIN DANSÇISIYLA AŞK YAŞIYOR Madonna’nın bu yılki dünya turnesinde sanatçıya eşlik eden 4 dansçıdan biri olan Yaman Okur (31), Yonca Evcimik’le (46) birlikte. Madonna’nın bir konserinde üstüne oturmasıyla tüm dünya medyasına haber...
  5. Yonca Evcimik Twitteri Karıştırdı

Yonca Evcimik Twitteri Karıştırdı

yonca evcimik, haberleri, resimleri, twitteri karıştırdı, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. 27 yaşında Londra'daki evinde ölü bulunan sanatçı Amy Winehouse'un ardından Yonca Evcimik'in twitter'dan yaptığı "Yine su testisi su yolunda kırıldı :(" yorumu büyük tepki gördü melekler :) Daha önce Hıncal Uluç, Defne Joy Foster'un ardından aynı aynı sözleri söylemişti....

Sayfayı Paylaş