gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yonca Müzik dünyasını şarkılarıyla eleştirecek

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MÜZİK SEKTÖRÜNDE İSE 18'İNCİ YILINI KUTLAYAN YONCA EVCİMİK YENİ ALBÜMÜ İLE SANAT DÜNYASINI SIKI ŞEKİLDE ELEŞTİRECEK. DANS KONUSUNDA DA HER ZAMANKİ GİBİ İDDİALI OLAN ŞARKICI, 'SAHNE ŞOVUNUN NASIL OLMASI GEREKTİĞİNİ GÖSTERECEĞİM, DİYOR
    Türkiye'de ilk single çalışmasını '8.15 vapuru' ile yapan Yonca Evcimik, 'Şöhret' adlı albümünde kendi şarkılarının yanı sıra Uğur ( U.R.) ve 6 kızdan oluşan 'Popkorn Grubu'na da yer veriyor.

Ünlü sanatçı, 'Sanatçı unvanını hak edenin alması gerektiğine inanıyorum. Bu yüzden; bu yetenekli, dans eden, şarkı söyleyen, beste yapan genç arkadaşlarıma bu şansı tanıdım. Onlara güveniyorum' dedi. Dansçılarla sahneyi doldurmaya çalışanların kendileri dans etmedikleri için komik duruma düştüklerini söyleyen Evcimik, '1991'de gerçek şovla Türkiye'yi tanıştırmıştık. 1991-2008 hiçbir gelişme yok. Nasıl olması gerektiğini yeni albümüm ve bu genç yetenekli arkadaşlarımla hatırlatmayı görev sayıyorum' dedi.

'Şöhret' albümünde, Bora Öztoprak, Ülkü Aker, Murat Güneş, Tamer Gürsoy, Onur Betim, Tanju Babacan, As Hasan Yoldaş, Kemal Doğulu, Ayten Alpün Yılmaz, Özgür Aras gibi ünlü isimler Yonca Evcimik'i yalnız bırakmadı. Özellikle albüme adını veren bestesi Bora Öztoprak, sözleri Bora Öztoprak ve Yonca Evcimik'e ait olan 'Şöhret' şarkısının Türkiye'deki sanat dünyasının şu anki içler acısı haline bir gönderme olacak.

'İbret Öyküsü' olarak yorumlayan Yonca Evcimik, 'Bu şarkı ile ayna tutuyorum herkese. Alınan alınsın. Umurum değil. Küfür vardır bu tarzın içinde' diyerek müzik dünyasında yaşanan kirliliğe meydan okuyor.

Yonca Müzik dünyasını şarkılarıyla eleştirecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yonca

Yonca

Yonca görmek çok rızka delalet eder.Rüyada yonca görmek, çok güzel bir paraya kavuşmaya yorumlanır. Yonca bulmak hayal kırıklığı yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyasında yonca tarlasında yürüyen gören genç bir erkek hayatında başarı kazanmak için harekete geçeceğine işaret eder. Evli kadınlar için yeni bir eve taşınmaya yorumlanır.Orta yaşlı kimse için işlerinde çok başarı kazanacağına ve...
  2. yosun

yosun

(Moss / Mousse) Çiçeksiz bitkilerin, sularin yüzünde veya diplerinde bulunan bir subesidir. Kullanildigi yerler: Haslamasi barsak kurtlarini dökür. Saçlar yikanirsa kuvvetlendirir. alıntıdır
  3. yonca

yonca

(Luzerne / Luzerne / Lucerne alfalfa / Medick / Medicago / Luzerne trefle) Yapraklari üç parça olan otsu bitkiler. Meyveleri küçük fasulye gibidir veya helezon seklinde kivriktir. Gerek tirfil (Torijolium) türleri gerek Yonca (Medicago) türleri genel olarak yonca adiyla bilinir. Yoncanin hayvan yemi bakimindan önemi oldukça büyüktür. Bu maksatla memleketimizin çogu yerinde ekimi yapilmaktadir....
  4. Müzik dünyasının bomba transferleri

Müzik dünyasının bomba transferleri

Bi durun arkadaşlarım ya bi soluklanın en iyi yaptığınız işi yapın, hayır sonra çıkıyorsunuz sesiniz karga gibi çıkıyor. Hoş şimdiki teknoloji ile bunuda başarıyorsunuz ama, ben yinede şunu derim, En iyi yaptığınız işi yapın manken olun ya :D MANKENLER ALEMİNDEN MÜZİK DÜNYASINA AKIN SÜRÜYOR. GÜLBEN ERGEN VE DEMET AKALIN GİBİ ESKİ MANKENLERİN BAŞARISI, ECE GÜRSEL, ŞENAY AKAY VE TUĞBA ÖZAY'I...
  5. Yonca Lodi Ton Farkı Şarkı Sözü

Yonca Lodi Ton Farkı Şarkı Sözü

Yonca Lodi Ton Farkı Şarkı Sözü yazarsanız çok sevirim kızlar

Sayfayı Paylaş