gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Yöneten erkekler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Yeryüzündeki herkes ölür ve Tanrı'nın huzuruna çıkarlar... Tanrı der ki: - Erkekler 2 sıra olsun, bir sırada kadınlar tarafından yönetilen erkekler, diğer sırada kadınları yöneten erkekler... Ayrıca bütün kadınları cennete aldım, onlar meleklerle birlikte gidecekler şimdi... Böylece kadınlar gittikten sonra Tanrı erkeklerin karşısına geçer. Bir bakar ki kadınlar tarafından yönetilen erkeklerin sırası 100 km. uzun. Ama kadınları yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor. Tanrı diğer sıradakilere çok kızar: - Kendinizden utanın!.. Sizi bu dünyada güç ve idarenin temsilcisi olarak yarattım ve şuraya bak, hepiniz güçsüz karaktersiz 100 km.lik bir sürü olmuşsunuz... Bakın bir tek erkek kulum şu yan sırada tek başına gururla dikiliyor... Ondan ders alın!.. Oğlum, anlat bunlara, ne yaptın da
    kadınları yöneten erkekler' sırasında bir tek sen oldun?..
    Ve adam cevap verir:
    - Bilmem... eşim bana burda durmamı söyledi...

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Yöneten erkekler
    :DEheheh süpermiş datlum bayıldım ben buna...

3. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:puha:cok komik yaaa

4. Deniz_yıldızı

Deniz_yıldızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

süperdi:yahoo:

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    süper yaaa sabah sabah iyi güldüm sağolun kızlar ya :puha:

6. An3sA

An3sA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Süper ya..:D:D:D:D
    Teşekkürler..

Yöneten erkekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek

Erkek

genc erkek resimleri tanınmayan fotoları tanınmamış yakışıklı fotoları tanınmayan yakışıklı Tanınan bir adam görmek hayır ve berekettir. Kadın rüyada kendi eşini görürse kocası yahut ondan bir haber gelir. Yaşlı adam -bilinsin yahut bilinmesin- bütün maksatların gerçekleşmesine, öyle birine arkasını dönerek gitmek iyiliklerden yüz çevirmeye,, Orta yaşlı ya da genç erkek güzel çehreli ise...
  2. aileleri yöneten çocuklar

aileleri yöneten çocuklar

Böyle çocukları görmüşüzdür.Anne babalarını parmağında oynatırlar.Hayır lafından anlamazlar.Gerçekten anne babaya illallah dedirten çocuklarla nasıl başa çıkabiliriz?Anne babaların işi çok zor:) Anne babalarla çalışıyor olunca, aile hayatlarına odaklanınca, ister istemez her yerde çevremdeki aileleri gözlemler, anne baba ve çocukların nasıl davrandıklarını, birbirleriyle nasıl bir ilişki...
  3. erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir erkeğin kaleminden hoş bir alıntı......Erkeğin içindeki erkeği tanımada kılavuz olabilir.... İyi bakılırsak çok iyi sevgili olur bizden. Baba, ağabey, kardeş olur. Ama hayat fırtınası dört yandan eserken zorlanırız bazen. O zaman isteriz ki, çiçek adlarını bilen bir kadın girsin rüzgârla aramıza. Her şeyi göze alıp korusun bizi Bakmayın, yufkadır biz erkeklerin...
  4. erkek her yaşta erkektir

erkek her yaşta erkektir

erkek her yaşta erkektir Aaaaaaaa bu tamamen yaradılış kanunu .Ne günahı var masum çocukların canım yaaaaaa O tatlı bakışlarda ne aranır ki? Pek şekerler canım benim
  5. Dogru erkek nasıl erkektir

Dogru erkek nasıl erkektir

doğu erkekleri Erkeklerin hepsini nerdeyse çözdük artık karakter bakımından olsun yapıları bakımından olsun peki dogru erkek nasıl erkektir mutlaka dogru erkek vardır çok nadir olsada vardır :tik: Maydanozun da sapı var demeyin. Doğru erkek, karısı, sevgilisi, takıntısı, çıkıntısı olmayan erkektir. Bunu belleyin! * Size bakarken gözleri ışıl ışıl parlayan, başka kadınları...

Sayfayı Paylaş