gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yönetim ve Kullanıcılarımız konu açmadan önce MUTLAKA OKUYUNUZ

Konu, 'Nostaljik Videolar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Buradan tevellütü ( yani eskilik zamanı ) ne olursa olsun, müzikli şehir tanıtımları, sözlü parçalar, eski sanatçı videoları, yani telif haklı hiçbir içerik asla ama asla paylaşmayın... link bile olsa vermeyin arkadaşlarım. YASAKTIR....

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yönetim ve Kullanıcılarımız konu açmadan önce MUTLAKA OKUYUNUZ
    anlaşıldı adminim :)

Yönetim ve Kullanıcılarımız konu açmadan önce MUTLAKA OKUYUNUZ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konu Açmadan KESİNLİKLE OKUYUN ! Banlanmayın

Konu Açmadan KESİNLİKLE OKUYUN ! Banlanmayın

Sevgili yöneticilerimiz ve değerli kullanıcılarımız, Bu bölümümüzden, şifre kırıcılar msn hackleme şifre bulma Kısacası yasak olan bütün msn ile ilgili konuların açılması KESİNLİKLE yasaktır, uymayan arkadaşlarım Sitemizden Atılacaktır... Bilgilerinize...
  2. Konu Açmadan Mutlaka Okuyunuz !

Konu Açmadan Mutlaka Okuyunuz !

Sevgili arkadaşlarım, şehirsel bazda sizin gibi sitemizden faydalanan kişi / kişilerin buluşma noktası olarak açılmıştır bu konu başlığı... Lütfen Şehirlerimizin özelliklerinin yanında, aynı şehirde oturan / ikamet eden diğer Melekler ile buluşun tanışın kaynaşın... Açılan konuları sadece bulunduğunuz şehrin tanıtımı, gezilecek yerleri ve tarihi eserleri olarak 3 başlıkta toplayın gereksiz...
  3. Evlenmeden önce mutlaka okuyun

Evlenmeden önce mutlaka okuyun

kıyafetlerle sevişmek İşte bu dur bana artık niye evlenmiyosun yokmu biri diye soranlara cevap olsun Evlenmek İsterdim, süper bir dügünüm olsun,bembeyaz, sirti acik bir gelinligim olsun,annem sevincinden aglasin diye.. Kivircik sacli bir kiz cocugum olsun ve bana anneler gününde carpik curpuk yazisiyla okulda yaptiklari karti getirsin diye… Geceleri gök gürleyip firtina ciktiginda korkarak...
  4. Jean Almadan Önce Mutlaka Okuyun

Jean Almadan Önce Mutlaka Okuyun

jean modelleri jeans modelleri jean alırken strech kot pantolon Sevgili melekler jeanlar hayatımızın vazgeçilmezi nerdeyse jean giymekten asla vazgeçmeyiz ama defilelerde ya da moda çekimlerinde mankenlerin üzerinde gördüğümüz her model, bizde öyle durmuyor. Kusursuz vücutlu mankenler istediği her modeli giyebilir ama biz jean'le kusursuz görünmek için vücut ölçülerimize bakmalı ve bazı...
  5. öyle bir geçer ki sivilce ?? Mutlaka okuyunuz

öyle bir geçer ki sivilce ?? Mutlaka okuyunuz

öyle bir geçer zamanki berrin sivilce berrin sivilce yüzü öyle bir gecer zamanki geçer zaman ki Benimde çok dikkatimi çekiyordu bayanın yüzündeki sivilceler.Sivlcelerden kurtulunca güzelliği dahada ön plana çıkmıştır... Sivilceler kesin çözüm pembe maske (Gündem haberleri) Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Öyle bir geçer zaman ki' dizinde, hukuk fakültesi...

Sayfayı Paylaş