gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yönetmen eş ve oyuncudan yeni projeler

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Yönetmenliğini Cem Özer'in yaptığı filimlerde rol alan Nurgül Yeşilçay çok memnun eşiyle birlikte projelere imza atsa yeter ona....
    KOCASININ FİLMİNDE YEDİ KOCALI!
    YEŞİLÇAY, ÖNÜMÜZDEKİ BEŞ YIL İÇİNDE YAPACAĞI İŞLERİN PLANINI AÇIKLADI. YEŞİLÇAY EYLÜL AYINDA BİR DİZİ, YAZ AYLARINDA DA İKİ SİNEMA FİLMİ İLE İZLEYİCİ KARŞISINA ÇIKACAK.. BU FİLMLERDEN BİRİ DE EŞİ CEM ÖZER'İN ÇEKECEĞİ
    'YEDİ KOCALI HÜRMÜZ' YEŞİLÇAY, MOULİN ROUGE TARZINDAKİ MÜZİKAL FİLM İÇİN PROFESYONEL HOCALARLA DANS PROVALARI YAPIYOR.

Bu sezon televizyon dizilerine ara veren ve eylül ayında başlayacak yeni projeleri için kalabalık bir ekiple yola çıkan oyuncu Nurgül Yeşilçay, önümüzdeki beş yıl boyunca gerçekleştireceği işlerin planını açıkladı. Şu sıralar Nürnberg Film Festivali'nde jüri üyesi olarak bulunan Yeşilçay, eylül ayında başlayacak olan yeni bir dizi için 13 bölümlük anlaşma imzaladı ve ödemelerini peşin olarak aldı. Ünlü oyuncu ayrıca eşi Cem Özer'e ait Usta Film'in projesi olan 'Yedi Kocalı Hürmüz' adlı filmde rol almaya hazırlanıyor.

Dans ve müzik var

Moulin Rouge tarzında çekilecek olan müzikal türündeki sinema filminde kamera karşısında geçecek olan Yeşilçay, kastı tamamlanmak üzere olan film için profesyonel hocalarla dans ve müzik provaları yapıyor. Yeşilçay öte yandan da Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yöneteceği 'Bağbozumu' adlı romantik komediye hazırlanıyor.

Kendisi yazıyor

Yaz ayında çekimlerine başlanacak filmde Yeşilçay, Yılmaz Erdoğan'la birlikte kamera karşısına geçecek. 'Çöp' adlı bir sinema filminin senaryosunu da kaleme alan Nurgül Yeşilçay, beyazperdede oyunculuğunun yanı sıra yazarlık yeteneğini de ortaya koymak istiyor. Uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve senaryosunu yazdığı filmin başrolünde de yine kendisi oynayacak olan Nurgül Yeşilçay bir yandan da filmi için araştırmalar yapıyor.

Yönetmen eş ve oyuncudan yeni projeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Madonna ve yönetmen eşi guy ritchie boşanıyor

Madonna ve yönetmen eşi guy ritchie boşanıyor

MADONNA VE YÖNETMEN EŞİ GUY RİTCHİE BOŞANIYOR. Madonna, İngiltere tarihinin en pahalı boşanma davasına imza atacak. Ünlü şarkıcının eşi Guy Ritchie'ye ilk etapta 12 milyon sterlinlik bir ev ve 15 milyon sterlin nakit para verdiği söyleniyor. Ritchie'nin 75 milyon sterlin tazminat alması bekleniyor.. Madonna ve yönetmen eşi Guy Ritchie'nin boşanacaklarına dair haberler aylar öncesinde...
  2. Yazar, oyuncu ve yönetmen Emine Sevgi Özdamar"a Berlin Sanat Ödülü

Yazar, oyuncu ve yönetmen Emine Sevgi Özdamar"a Berlin Sanat Ödülü

Yazar, oyuncu ve yönetmen Emine Sevgi Özdamar, 15 bin euro değerindeki ödülü layık görüldü. Almanya'da tanınan yazar, oyuncu ve yönetmen Emine Sevgi Özdamar, Berlin eyaleti tarafından her yıl başarılı sanatçılara verilen 15 bin euro değerindeki Berlin Sanat Ödülüne layık görüldü. Berlin Sanat Akademisinin her yılın 18 Mart günü verilen ödülüne bu yıl layık görülen Özdamar, 1976...
  3. Şafak Sezer ve Oya Başar Yeni Projede Birlikteler

Şafak Sezer ve Oya Başar Yeni Projede Birlikteler

şafak sezer, oya başar, yeni dizi, hacıyatmaz, adı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yeni sezonda ''Hacıyatmaz'' isimli dizide ,Şafak Sezer ve Oya Başar birlikte rol alacaklar. Başar, “Şafak bana karşı elbette saygılı olacak. Bundan hiç şüphem yok" dedi. Ünlü komedyen Şafak Sezer ve Oya Başar yeni sezonda Hacı Yatmaz adlı dizide başrolleri paylaşacak. Oya...
  4. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

vahide gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran iki ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. 22 yıllık evliliklerine sessiz sedasız noktayı koyan iki ünlü oyuncu bir dizi projesi için birlikte olacaklar.. Oyuncu Altan Gördüm, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teki bir yemek davetine...
  5. Tolga Güleç ve Salih Bademci'den Yeni Proje!

Tolga Güleç ve Salih Bademci'den Yeni Proje!

tolga güleç haberleri salih bademci haberleri Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin iki başarılı oyuncusu yeni bir proje için bir araya geldiler. Tolga Güleç ve Salih Bademci, bir sinema filminde birlikte rol alacaklar. “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin Ahmet’i Tolga Güleç ile Hakan’ı Salih Bademci, yola birlikte devam etme kararı aldı. İki başarılı oyuncu, “As Maça”...

Sayfayı Paylaş