gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Yönetmen Ne Derse Onu Yaparım

Konu, 'Çöplük' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Monica Bellucci,yönetmen ne derse o,haberin devamı burada

Türkiye'de çekilen ve birçok oyuncumuzunda yer aldığı İran'lı yönetmen Bahman Ghobadi'nin çektiği 'Gergedanın son şiiri'adlı filmde oynayan güzel oyuncu Monica Bellucci kendini eleştirenlere cevap verdi.İşte sizler için o haberin devamı

oyuncu Monica Bellucci, İranlı yönetmen Bahman Ghobadi'nin Türkiye?de çekilen "Gergedanın son Şiiri" filminde minik bikinisiyle objektif karşısına geçti.

Çekimlerin ardından da 68. Venedik Film Festivali?ne katıldı ama yarışma bölümünde gösterilen "Un Ete Brulant" filmindeki çıplak sahneleri yüzünden tepki gördü. Hatta bazı izleyiciler salonu terk etti.

"YÖNETMEN NE DERSE O OLUR"

Bellucci, tepkilere rağmen bildiği yoldan şaşmıyor ve rol aldığı cesur sahneler için şöyle diyor: "Ben hep yönetmenin istediğini yapıyorum. "Soyun" diyorlar soyunuyorum, "seviş" diyorlar sevişiyorum. Kaprisim yok. Eşim de benim gibi bir sinema emekçisi olduğu için gereksiz kıskançlıklar yapmıyor."

Yönetmen Ne Derse Onu Yaparım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yaparsınız?

Ne yaparsınız?

Telefonun çekmediği ve ıssız bi yolda kar yağmaya başlıyor. Zincir takmak üzere arabanızı durduruyorsunuz. Arka lastiklerden birini söküp 4 tane vidayı kenara koyuyorsunuz. Bir süre sonra her yeri kar kaplıyor ve vidaları nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Oysa lastiği tekrar takıp, acilen yola devam etmeniz gerekiyor. Ne Yaparsınız?
  2. Ona dün Ömer derler idi

Ona dün Ömer derler idi

Bir gün Hz.Ömer (r.a) Medîne-i münevverede gidiyordu. Bir ihtiyâr kadın yol kenârında durmuş idi. Bir başka kadın ona dedi ki, -İçeri gir, emîr-ül mü'minîn Ömer gidiyor. Acûze (ihtiyâr) kadın, başını dışarı çıkarıp dedi ki, -Kimdir, emîr-ül mü'minîn. -Bir merd idi ki, ona dün Ömer derler idi. Bu gün emîr-ül mü'minîn mi oldu? Ömer (r.a) hazretleri o sözü işitdi. Geri döndü, dedi ki,...
  3. Ona aşkını  e-kart ile anlatmaya ne dersin ?

Ona aşkını e-kart ile anlatmaya ne dersin ?

Sevgilinize,eşinize ,nişanlınıza ya da çok sevdiğiniz arkadaşlarınıza, içinizden geçen duyguları,sevginizi anlatacak bambaşka e-kartlar. Uzakta olmasalar bile sevgililer gününde onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Herkes sevildiğini duymatan hoşlanır... 14 şubat sevgililer gününe kadar da yeni kartlar hazırlamaya devam ediyorum. Beni izlemeye devam edin :) Devamını görmek isterseniz...
  4. Ne yaparım

Ne yaparım

Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada...

Sayfayı Paylaş