gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yönetmenler

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

En beğendiğiniz yönetmen kimler? Özellikle hangi filmleri? Yerli-yabancı hepsini konuşabiliriz melekler...

Yönetmenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fadik Sevin Atasoy Yönetmenleri Fena Isladı

Fadik Sevin Atasoy Yönetmenleri Fena Isladı

FADİK'TEN 'ASEKSÜEL'LİK AÇIKLAMASI! DİZİLERDE GENELDE BAŞROL OLARAK YER ALMAYAN TÜRK SİNEMASI’NIN ARANAN YÜZÜ FADİK SEVİN ATASOY YÖNETMENLERE FENA ÇATTI. Başarılı oyuncu, “Bazı yönetmenler kukla oyuncu istiyor. Kukla olmadığım için beni çoğu tercih etmiyor. Zaten öyle olanların teklifini ben kabul etmiyorum” dedi. Senin yürüyen bir sözlük olduğunu yeni öğrendim. Kaç dil biliyorsun? Eros...
  2. Türkiyenin En İyi Yönetmenleri

Türkiyenin En İyi Yönetmenleri

Türkiyenin En İyi Yönetmenleri kimlerdir isimleri Arkadaşlar Türkiyenin En İyi Yönetmenleri kimlerdir ama lütfen sorumda ki gibi Türk yönetmenlerin isimlerini yazın yabancıları değil.
  3. Türkiyenin En Ünlü Yönetmenleri

Türkiyenin En Ünlü Yönetmenleri

Türkiyenin En İyi Yönetmenleri kim Türkiyenin En Ünlü Yönetmenleri Televizyon ve sinema, kimi zaman sıkıntı alan, kimi zaman dost olan, kimi zaman hayallere daldıran, hüzünlendiren ve bilgilendiren, gelmiş geçmiş en iyi teknoloji harikası... Lakin bu teknoloji harikasının birde kahramanları var; Yönetmenler... Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda ülkemizin en iyi ve başarılı yönetmenlerini...
  4. Ünlü Yönetmenlerimizden Yusuf Kurçenli Hayatını Kaybetti...

Ünlü Yönetmenlerimizden Yusuf Kurçenli Hayatını Kaybetti...

yusuf kurçenli öldü yusuf kurçenli haberleri yönetmen yusuf kurçenli Türk sinemasından bir yıldız daha kaydı melekler. Ünlü yönetmen Yusuf Kurçenli hayatını kaybetti. Kendisine Allah'tan rahmet diliyor ve haberin detaylarına geçiyoruz... Türk sinemasının usta yönetmenlerinden Yusuf Kurçenli hayatını kaybetti.65 yaşında vefat eden Kurçenli bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Yaklaşık...
  5. ''Dabbe: Bir Cin Vakası'' Filminin Yönetmeninden Çarpıcı Açıklama....

''Dabbe: Bir Cin Vakası'' Filminin Yönetmeninden Çarpıcı Açıklama....

Dabbe:Bir Cin Vakası Filmi Dabbe Filmi Yönetmeni Hasan Karacadağ Dabbe 1 Dabbe 2 ve şimdide 3.nün çekildiği haberini yapmıştık hatta fragmanı tüm dünya ülkeleri tarafından beğenilen Dabbe filminin yönetmeni Hasan Karacadağ'dan çarpıcı bir açıklama: ''Film için gerçek cin görüntülerini kullandık''..... "Gerçek cin görüntüleri kullandık"! Hasan Karacadağ'ın yönettiği yeni...

Sayfayı Paylaş