gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Yonja Kırolarının Mesajları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

yonja mesajları
    -geçen yaz bodrumda tanısmıs olabılırmıyız,benım teknemde.o sen değilsen şimdi de tanısabiliriz

-nişantaşına ve ritz'e takılan bir gencim.yirmi iki yaşındayım.resimde gördüğün ayakkabalılar prada,gömlek armani, pantolon da calvin klein.

-şimdi benim arabam da var hem de modifiye edilmiş OPEL tabi kullanırken hep ray-ban gözlük takarım.

-inanır mısın günde bir kutu jöle bitiriyorum.hatta resimlerim arasında göreceksin ki; bir de sigara içen fotoğrafım var davidoff o sigara biliyor musun; captain black içiyorum genelde. en sevdiğim içki absolut vanilia, amarula ve johnnie walker. şimdi bi de yeditepe'de okuyorum..

-starbucks ta oturur caddeye karşı frappucino içip kankilerle takılırız, geçen kızlara bakarız infona baktım da; ben de senin gibi eğlenmek eğlenmek eğlenmek felsefesini benimseyenlerdenim.

-resmine de baktım saçlar yapılmış falan. çok zenginim ben neler yaparız neler; bir de arkadaşlarının arasındaki havanı düşünsene. ben kadınımı kendime uydururum; ben armani giyiyorsam kadınıma da ne istiyorsa giydiririm dkny giydiririm. çılgınlığa bayılırım.hadi birlikte caddeye gidelim; arabayla seni eve bırakırım münasip bir yerde de s.... ne dersin?

Yonja Kırolarının Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıro bumudur???budur:):)

Kıro bumudur???budur:):)

googleden eş arar:) her yerde keyfine düşkündür okul anılarını unutmaz:) çevreyi kirletmez yaşamayı severr:) dans etmeye bayılır(kendi sitilince) ve estetiktir:D:D:D
  2. Yonja hesap nasıl kapatılır

Yonja hesap nasıl kapatılır

yonja nasıl kapatılır yonja hesabı nasıl kapatılır üyeliği iptal edilir üyelik iptali siber üyelik iptali Yonja hesap islemi, Yonja hesap kapatma, Yonja hesap nasil kapatilir, Yonja sifre degistirme, Yonja sifre islemi, Yonja sifre nasil degistirilir, yonja.com Hesap kapatmak Geçen gün Msn´de bir kız arkadaşım yonja.com adresi nasıl kapatılıyor biliyormusun diye bir soru sormuştu....
  3. Kıro

Kıro

ici disibir oldugu icin, icinden geldigi gibi davranan, ancak davranislari toplumda yadsinan kisi... heryerde okadar cokki kendilerini kolayca görebilirsiniz... 1. magandalar, görgüsüzler, serseriler için kullanılan argo sözcük. tikkynin bir değişik hali 2. aslında eski türkçede zarif anlamına gelen ama zamanla mutasyona uğrayıp bu hale gelmiş kelime 3. cro magnon (kıromonyon)...
  4. Yonja Moda'dan Nişan Elbiseleri

Yonja Moda'dan Nişan Elbiseleri

nişan elbiseleri nişanlık, abiye, gece elbisesi, modelleri, çeşitleri, kabarık nişanlık modellerini buradan bulabilirsiniz Yonca Moda ayrıcalığı ile nişan elbisesi modellerine bakalım.
  5. Yonja Hesabı Nasıl Silinir?

Yonja Hesabı Nasıl Silinir?

yonja hesabı, yonja hesabı nasıl kapatılır, yonja hesabı silme Sevgili melekler, bir heves sosyal arkadaşlıklar için Yonja hesabı açtınız ama şimdi kapattırmak istiyorsunuz. Ne yapacaksınız? Acaba yonja hesabı kapatılabiliyor mu? İstediğiniz zaman yonja hesabını sildirebiliyor musunuz? Yoksa bu mümkün değil mi? İşte tüm bu soruların cevabı aşağıda... Yonja hesabınızı kapatmak için...

Sayfayı Paylaş