gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yöresel Damatlar; Peştamallı damatlıklar

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bizim ülkemizde de bir çok kez yöresel gelinlik ve damatlıklar tercih ediliyor. Zira insanın yöresine ait olmayan herşey oldukça ilginç ve belkide komik geliyor. Tıpkı benim bu peştammallı damatlıkları gördüğümde ki şaşkınlığım gibi Melek'lerim :) Sevgili Melek'ler; Myanmar'da yapılan defilede mankenler geleneksel düğün kıyafetlerini tanıttı. Canlı renklerde hazırlanan damatlık ve gelinlikler yörelere göre değişim gösteriyor. Gelin ve damat aynı renk, işlemeli uzun kıyafetler giyiyor.

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben esimi böyle birseyle düsünüyorumda:))

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha eskiden kadınların gelinliği çıkarılırdı şimdi artık damatların fistanı çıkarılacak yaaa hahahaha hakkatende çok komik gel kociş fistanını çıkarim sana vücut görümlülüğü takacam :hhh: ***** dediğin gibi hem ilginç hemde komik ellerine sağlık:)

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    önceden görseydim benim kocişe giydirirdim bi fistan hahaha

Yöresel Damatlar; Peştamallı damatlıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damatlar Için

Damatlar Için

Benim konuk listem seninkinden daha kısa" Genelde damatlar bu konudan çok yakınırlar çünkü gelinlerin konuk listesi daha kabarık olur, oysa damadın eklemek istediği her arkadaşı gelin tarafından “…lise arkadaşın mı? Ama sen liseyi bitireli 6 yıl oldu!” gibi tepkilerle karşılanır. Çözüm: Bu tür sorunları ve tartışmaları engellemek için ikinizde konuk listenizin sayısını eşit tutun....
  2. Damatlık aksesuarları

Damatlık aksesuarları

damatlık fular modelleri Gelinin tüm hazırlıkları tamamlandı ve sıra damada geldi. Damatlık takımın yanında birde damat için gerekli aksesuarlar vardır bakalım bu aksesuarlar ve damat için gerekenler nelermiş Kol düğmeleri seçimi :Kol düğmelerinin kumaştan degilde metal altın gümüş olmasının kıyafete ayrı bir hava katacagını unutmayın. Yelek seçimi : Pantolon askısı yerine güzel bir yelek...
  3. Yabancı damat !!!

Yabancı damat !!!

MERHABALAR... arkadaşlar bazılarınız bilir uzun süredir bir ilişkim var . ve evlenmeye kadar geldik . yanlız bizim damat arap . yani ürdün asıllı . o türkiyeye gelecek ve burada yaşayacağız . ama yakınlarım kızıyor araplar pis olur ürdünlüler pis olur falan . sadece annem destek oluyor . siz olsanız ne yapardınız farklı ülkeden arap bir insana aşık olsnız ... kafayı yicem ve o beni çok...
  4. Damat Beylere Damatlıklar

Damat Beylere Damatlıklar

damatlık, kıyafetler, smokinler, damat için kıyafet seçimi, gömlek , papyon, kravat seçimi hakkında bilgiler burada Hepmi melişler için abiyeler, nişanlık, gelinlikler bakacağız azda melişlerimizin kocişleri için araştırma yapalım dedik ve siz enişteler için damatlıklar araştırdık..
  5. Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri istiyorum sizden. Nişanlımın damatlığına henüz karar vermedik şöyle çok şık ve 2012 yılına ait olan modelleri paylaşırsanız siz bize yardımcı olabilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş