gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yorgun cilt için maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

YORGUN CİLT İÇİN MASKE​
    Yorgunluk İçin Formül 1 Kullanılacak Malzemeler:
    *1 şişe maden suyu
    *1 adet limon
    *3 yemek kaşığı bebe yağı

Yapılışı:
    Maden suyunu temiz bir kava boşaltıp içine yarım limonu sıkın. Daha sonra içine bebe yağını ilave edin iyice karıştırın. Karışımı bir sprey şişeye boşaltın. Cildinize eşit bir şekilde püskürtmek suretiyle uygulayın. Bu formül aynı zamanda iyi bir makyaj altıdır.

Yorgunluk İçin Formül 2

Kullanılacak Malzemeler:
    *1 şişe maden suyu
    *Bir tutam dereotu

Yapılışı:
    Bir tutam dereıtubu blenderdan geçirerek parçalayın. Sodayla karıştırın. Boş bir buz kalıbının içerisine bu karısımı boşaltın. Donduktan sonra kullanıma hazırdır. Her gün bir adet buz kalıbını üzünüzün her yerine eşit olarak gezdirin.
    Cilde zindelik kazandıracaktır.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgiler için tşklerrr

3. burcak8821

burcak8821 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgi için teşekkürler rejimdeyim zayıflayınca yüz yorgun görünüyor
    teşekkürler deneyecegim

4. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dereotunun iyi gelmediği bir şey var mı acaba

Yorgun cilt için maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yorgun Cilt İçin Patates

Yorgun Cilt İçin Patates

YazYazın sıcağından, güneşin zararlı etkilerinden ve aşırı terleme gibi sebeplerden yorgun düşen, tahriş olan cildinizi tekrar canlandırıp eski güzelliğine kavuşturmak istiyorsanız aşağıdaki patates maskesi sizin için ideal. Patates, süt ve yumurta ile hazırlayacağınız bu maskenin hazırlanması da çok kolay. Bir adet haşlanmış patatesi soyup iyice ezin. Üzerine bir su bardağı çiğ süt ve bir...
  2. Yorgun cilt için tavsiyeler

Yorgun cilt için tavsiyeler

Günlük hayatın olumsuz etkilerinden yorulmuş ve sağlığını yitirmiş ciltler için tavsiyeler. Cildimizin solgun ve bakımsız görünmesi bizler için hiç de hoş bir durum değil aslında. Bu durumdan kurtulmanın ve daha sağlıklı ve güzel bir cilde kavuşmanın yolu yine doğal reçetelerden geçiyor.Doğal şifa deyince akla ilk gelen isimlerden olan Suna Dumankaya cildimizin toparlanması ve sağlık...
  3. Lekeli Cİltler için maskeler

Lekeli Cİltler için maskeler

lekeli ciltler için maske lekeli ciltler için maskeler cilt maske doğal Cildiniz sorunlu bir ciltse lekelerden şikayetçiyseniz lekeli ciltlere özel maske tarifi vermek istiyorum sizlere; bu soğuk havalarda uygulandığında çok iyi neticeler veren 2 adet lekeli ciltler için maske tarifleri vermek istiyorum. Lekeli cilt maskesi ( I ) 1 adet Domatesin suyu 1 yemek kaşığı patates unu 3 damla...
  4. Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske istiyorum sizden arkadaşlar cildim çok kuru benim cildim için nasıl bir maske önerirsiniz lütfen yazın!
  5. Yorgun ciltler için maske tarifleri

Yorgun ciltler için maske tarifleri

Yorgunluk İçin Formül 1 Kullanılacak Malzemeler: *1 şişe maden suyu *1 adet limon *3 yemek kaşığı bebe yağı Yapılışı: Maden suyunu temiz bir kava boşaltıp içine yarım limonu sıkın. Daha sonra içine bebe yağını ilave edin iyice karıştırın. Karışımı bir sprey şişeye boşaltın. Cildinize eşit bir şekilde püskürtmek suretiyle uygulayın. Bu formül aynı zamanda iyi bir makyaj altıdır. Yorgunluk...

Sayfayı Paylaş