gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

Yorgun musunuz?

Konu, 'Testler' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

[SIZE=+0]Bu resimde donen bir seyler goruyorsaniz, yorgunsunuz ve paydos zamani gelmis demektir.[​IMG][/SIZE]

Son düzenleme: 5 Kasım 2009
  2. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben görmedim. hareketsiz görüyorum.yani daha paydos yok.

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    abo fırıl fırıl içe dışa her tarafa dönüyo:D ben gidiyim 2-3 yıl dinleniyim:D

5. Zeynep Arkas

Zeynep Arkas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kronik yorgun zaten değil daireler sayfa döncek bugün bitmezse.

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yorgunum yorgun...

7. nazlıkız

nazlıkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sabit görüyorum cin gibiyim heralde paydos falan yok çalışmaya devam

Yorgun musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorgun mu hissediyorsunuz?

yorgun mu hissediyorsunuz?

Kendinizi Yorgun mu Hissediyorsunuz ? Bu mevsimde doğduğum içindir mi bilmiyorum, hayatımda en sevdiğim mevsim hep ilkbahar mevsimi olmuştur. Ve ilkbaharın bu ilk ayı gelince kendimi ve zihnimi daha rahat hissederim. İlkbaharda heryer yeşil olur. Havadaki berraklık ve doğanın yeniden doğuşu öylesine güzeldir ki adeta insanın içi huzur dolar. Çiçekler olanca güzellikleriyle tüm renklerini bu...
  2. topuklu ayakkabınızı giydinizde ayaklarınız ağrıyor ve yorgun mu hissediyorsunuz?

topuklu ayakkabınızı giydinizde ayaklarınız ağrıyor ve yorgun mu hissediyorsunuz?

İşte ağrısız yüksek topuklu ayakkabı giymenin püf noktaları... Yüksek topuklu ayakkabılar çoğu kadının tutkusudur. Vitrinde oldukça güzel duran ve beğenerek aldığınız yüksek topuklu ayakkabınızı giydinizde ayaklarınız ağrıyor ve yorgun mu hissediyorsunuz? İşte ağrısız ve yorgun hissetmeden yüksek topuklu ayakkabı giymenin püf noktaları! 1. Yüksek topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız önce...
  3. Yorgun Erguvanlar

Yorgun Erguvanlar

mukaddes erguvan Altın yaldız çerçeveli bir fotoğrafım Ahşap bir evin duvarında Bağlarbaşı'nda Yer yer kırılmış tahta panjurları kapalı Kimsesiz Batan güne karşı Eski hülyalarda unutulmuş,bir başına... Bakımsız bahçesinde Otlar arasında Boyunları bükük Yorgun erguvanlar... uykuda... Uzaktan seyrederken Harap bahçesini ben İşte... Çıkageliyor yıllar ötesinden İnerek ağır ağır...
  4. cildiniz yorgun mu?

cildiniz yorgun mu?

Cildiniz yorgun mu? Yorgun ciltlere özel bu maskeye bayılacaksınız Yorgunluk için kullanılacak malzemeler: 1 şişe maden suyu 1 adet limon 3 yemek kaşığı bebe yağı Yapılışı: Maden suyunu temiz bir kapa boşaltıp içine yarım limonu sıkın .Daha sonra içine bebe yağını ilave edin iyice karıştırın.Karışımı bir sprey şişesine boşaltın .Cildinize eşit bir şekilde püskürtmek süretiyle uygulayın .

Sayfayı Paylaş