gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

York Düşesi Sarah Ferguson özür diledi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] York Düşesi Sarah Ferguson'un kılık değiştirerek Ankara'da engelli çocuk yuvasında çektiği görüntüler hala tartışılırken, Düşes'ten özür geldi. "Türkiye'yi utandırmak için yapmadım, utandırdıysam özür dilerim" dedi.

PİŞMAN DEĞİLİM
    Kanal D Haber'e özel röportaj veren Ferguson'un ilk sözü yaptığından pişman olmadığıydı. Bunu siyasi bir amaçla yapmadığını söyleyen Düşeş "belki yöntemimimi eleştirebilirsiniz ama o çocukların da iyi beslenmeye, iyi bakıma hakları var. Ben siyaset yapan bir gazeteci değilim, sadece çok güzel iki kız annesiyim" dedi.

BAŞKA ÇAREM YOKTU
    Ferguson çocuk yuvasına girmek için öncelikle legal yolları denediğini söyledi ve konuşmasına şöyle devam etti: "Dışişleri aracılığıyla izin istedim ama bana bunun mümkün olmadığını söylediler. Kılık değiştirmekten başka çarem yoktu"

ÖZÜR DİLERİM
    Türkiye'nin AB üyeliğine şiddetle karşı çıkan, turistlere "Türkiye'ye gitmesin" uyarısında bulunan Düşes bu hareketi Türkiye'yi utandırmak için yapmadığını söyledi ve ekledi: "Eğer utandırdıysam özür dilerim. Ama ben diyorum ki gelin birlikte çalışalım, birlikte çok güzel, yaşanası bir mekan oluşturalım."

internethaber

York Düşesi Sarah Ferguson özür diledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. York Düşesi Sarah Ferguson’a suç duyurusu

York Düşesi Sarah Ferguson’a suç duyurusu

SHÇEK, özürlü çocuklara kötü davranıldığına ilişkin gizli çekimleri yapan Düşes'e suç duyurunda bulunacak. SHÇEK, Kılık değiştirip girdiği Saray Rehabilitasyon Merkezi’nde, özürlü çocuklara kötü davranıldığına ilişkin gizli çekimleri yapan York Düşesi Sarah Ferguson ve 2 kişi hakkında suç duyurusunda bulunacak. York Düşesi Sarah Ferguson’un çektiği gizli görüntüleri İngiliz televizyonu...
  2. Oktay Kaynarca Adanalılardan Özür Diledi

Oktay Kaynarca Adanalılardan Özür Diledi

ADANALILAR'DAN ÖZÜR DİLEDİ? RATİNG REKORLARI KIRAN ADANALI DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARINDAN OKTAY KAYNARCA, NEDEN 'ADANALI'LAR BENİ AFFETSİN' DEDİ... Mehmet Akif Alakurt ve Selin Demiratar ile birlikte başrolünü paylaştığı 'Adanalı' dizisiyle ekranlara gelen Oktay Kaynarca, rolü için 10 kilo almış. 'Adanalı olduğu için kilo almam gerekti. 10 kilo fazlam var. Bu kiloları dizi içinde...
  3. Halis Ağa TMSF'den özür diledi

Halis Ağa TMSF'den özür diledi

TMSF başkanı Ahmet Ertürk hakkında sert açıklamalarda bulunan işadamı Toprak gazete ilanıyla özür diledi. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) 2001 yılında sahibi olduğu Toprakbank'a el koyması sonrasında gerek TMSF gerekse başkanı Ahmet Ertürk hakkında sert açıklamalarda bulunan işadamı Halis Toprak, verdiği gazete ilanı ile "TMSF'den ve Ahmet Ertürk'ten özür dilerim" dedi....
  4. Ece Erken özür diledi

Ece Erken özür diledi

şiddet yüzünden ayrıldığı eşinden şimdide özür dilemesi bana çok anlamsız geldi açıkcası..... KOCAMDAN ÖZÜR DİLİYORUM YEDİ YIL İLİŞKİ YAŞADIKTAN SONRA NİKÂH MASASINA OTURDUĞU TUNCER ÖZTARHAN’A ŞİDDET GÖRDÜĞÜ GEREKÇESİYLE BOŞANMA DAVASI AÇAN ECE ERKEN, EŞİNDEN ÖZÜR DİLEDİ; "Benim evlendiğim insan, son derece iyi, kültürlü ve nazik biriydi. Yakın çevresi de çok...
  5. tabeladan özür diledim :D

tabeladan özür diledim :D

Şimdi bi sabah benim ehliyet kursum vardı hoca bana gıcıklığına çoğu sürüşleri sabah yaptırıyodu uykulu bi halde sürüyorum ben sürüyorum sürüyorum sürüyorum derkenn hoca birden frene bastı:D -Napıyorsun sen kızım? dedi bana -Araba sürüyorum hocam napıyor gibi duruyorum ?dedim -STOP tabelasında durmadın.dedi -nerde var stop tabelası dedm ben görmedm ağçlar var orda görmedim stop falan dedm.....

Sayfayı Paylaş