gebe
  1. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43

Yorum lütfen kötü bi rüyaydi

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *gülüs* tarafından paylaşıldı.

Rüyamda göğüs lerim yanmis gibi derisi kalkıyor du etim gözüküyor du resmen başı kopacak gibi çekiyorum oğlum ağlıyor emmek icin geri yapistirip emziriyorum ne anlama geliyor acaba

Yorum lütfen kötü bi rüyaydi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen bi bakın

lütfen bi bakın

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  2. bana bi akil verin lütfen

bana bi akil verin lütfen

daha öncede anlatmistim esimin bi baskasindan oglu var diye yani benden önceki hayatinda cocuk 4yasini gecti kadinla konustum göstericekti ama vaz gecmi simdi esimle konusayim diyorum yani mahkemeye verelim görebilmek icin sizce bunu yapayim mi yoksa ben hic karismayim zamanami birakayim zamana birakmakta aslinda dogrumu olur bilmem cocuk büyüdügü zaman bu zaman kadar nerdeydin diye babasina...
  3. kızlar bi bakar mısınz lütfen

kızlar bi bakar mısınz lütfen

canlarım ya ben bunu 2 gündür sölemiyim dedim ama dayanamadım sölüyorum valla. ya ben dedim uğraş şeyda yaparsın ama yok olmuyo beceremiyorum ve adminlerimden yahut bilenlerden yardım istiyorum. ben yeni konu açamıyorum yaa. yani eskiden aşağıda forum yazıyodu orada bir liste çıkıyordu. ama şimdi öyle bir şey göremiyorum bi el atar mısınız. yeni konu açamıyorum
  4. kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadınmış sözünü hep duyardım ama ilk kez başıma eliyor bu durum.2 aylık bir sevgilim var benim 8 gün önce askere gitti şafak 452...27 yaşındayım o 26.2 ay herşey güzel seni seviyorumlar falan filan neyse birbirimize sözler verdik beni bekle evet bekleyeceğim falan....neyse bu gitti hergün aradı beni 4 gündür haber yok.kafayı yedim aramızda 1000 küsür...
  5. Hamilemiyimmm bi yardım lütfen ???

Hamilemiyimmm bi yardım lütfen ???

Arkadaşlar merhaba normalde adetlerim duzenlidir pek gun sasmaz genelde 28 gunde bir olurum bu ay adetim 8 martta başladı ve 12 martta bitti bittiği gün ilişkiye girdim korunmasiz bi sekilde yumurtlama gunumde ayin 20 si yada 21 iydi yani daha baya vardi yumurtlama günüme kizlar adetime 15 gun varken goguslerim sismeye basladi suan adetime 8 gun var baya sisler ve dokununca aciyorlar hamile...

Sayfayı Paylaş