gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yorum yok ! :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yorum yok ! :)
    :) Yurdum insanı işte...

yorum yok ! :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorum yok sadece resımler var

yorum yok sadece resımler var

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yorum yok....sadece tesadüftür belkide

yorum yok....sadece tesadüftür belkide

FENER PATRİGİ >Yıl, 1978... > Papa öldü. > Juventus, Italya şampiyonu oldu. > Liverpool, Sampiyonlar Ligi şampiyonu oldu. > Inter, Italya Kupası'ni kazandı. > Yıl, 2005... > Papa öldü... > Juventus, Italya şampiyonu oldu. > Liverpool, Sampiyonlar Ligi Sampiyonu oldu. > Inter, haftaya Roma ile Italya Kupası için final oynayacak. > "Tarih tekerrürden...
  3. Yoktun

Yoktun

Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi vardı avuçlarımda o gece... Hayallerim gözümün önünde dans etti...Düşlerimdi gökyüzünden bana göz kırpan, yıldızlar değil; yalnızlığımda...Oysa aşk iki kişilikti... Çayım vardı; bir kupa elimde, diğer elimde ise o gece yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi... Çiseleyen yağmur bile ürpertemedi bedenimi; hayalin gibi... Bense yalnızdım; yokluğunda... Sadece...
  4. Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü Selam arkadaşlar sizden Serdar Ortaç'ın Yorum Yok adlı şarkısının sözlerini biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.
  5. Erdem Kınay Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözleri

Erdem Kınay Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözleri

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkısı sözü Erdem Kınay Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere Erdem Kınay ve Serdar Ortaç'tan Yorum Yok adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Erdem Kınay'ın albümünde Serdar Ortaç'ın seslendirdiği Yorum Yok isimli şarkının sözleri Sonlara başlara, düşen o yaşlara kapı duvar kalbim, sana yolum yok Uğruma...

Sayfayı Paylaş