gebe
  1. mavi_ay

mavi_ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yorumlariniz lazim melekler

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında mavi_ay tarafından paylaşıldı.

arkadaslar müsadenizle araniza yeni katildim , derdime cagre ararken rastladim buraya sevgilimden ayrilali 1-2 sene oluyor , son zamanlarda ama tekrar görüsmeye basladik , normal iki arkadas gibi görüsüyorduk , herseyi zamana birakmamizi istedii , son bir haftadir msnde hic görüsmedik ben pek giremiyordum ama o msn aciyodu , son 2-3 gündür msnde yok , mesaj attim cevap alamiyorum , askere gidecegini söylemisti , fakat gitmeden önce konusuruz saniyordum simdi mesaj attim cevap alamaynca bende gurur yaptim birdaha atmadim mesaj veya cagri , ne yapabilirim sizce , gurur yaptim fazla ilgi göstermicem diye , ama gittimi gitmedimi diye de meraktan catliyorum

2. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    çok üzerine düşme aramasını bekle..sen üzerine düşeni yapıp mesajını atmışsın mutlaka görmüştür..yok ben çok merak ediyorum dersen sadece bi kere ara açarsa söylersin merak etiim gittinmi falan die..açmassa da bi daha arama sorma derim ben..

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence arama..gittiysede. deger verseydi arardı gitmediysede neden aramıyor bence boşver ü
    stüne gitme...aramak isterse numaranı biliyor dimi...

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bencede arama erklerinin üstüne ne kadar düşersen o kadar kacarlarr... ve seni önemseseydi arardı .. hee bu arada hoş geldinn...

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hosgeldin...1-2 sene olmus diyorsun ayrılalı bak yine biseyler olmus aranızda belki bunun devamı gelebilir.eğer 2nizddede aynı aşk ve sevgi varsa yne eskiye dönebilirsiniz..aramadıysada ben arayacağını düsünüyorm simdilk o arayp sorana kadar sen bisey yapma

yorumlariniz lazim melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abdigör köftesi tarifi nasıl yapılıyor tarif lazım melekler

Abdigör köftesi tarifi nasıl yapılıyor tarif lazım melekler

Abdigör köftesi nasıl yapılıyor, tarifi ve kullanılan malzemeleri lazım bana, yetiştirebilirsem bu iftarda bunu yapmayı çok istiyorum. Tarifi var ise paylaşırsanız sevinirim.
  2. Melekler Aşktandır Murat Çeri hakkında bilgi lazım

Melekler Aşktandır Murat Çeri hakkında bilgi lazım

aşkı çok güzel bir dille anlatan Aşktandır Murat Çeri kitabı hakkında bilgi edinmek istiyorum. Bilgi sahibi oaln ve okuyan varsa bana da bilgi versin rica ediyorum.
  3. Meleklere özel Kolay Laz Böreği Tarifi

Meleklere özel Kolay Laz Böreği Tarifi

Kolay Laz Böreği nasıl yapılır Kolay Laz Böreği Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda ben gibi mutfakta acemi olan ve yine ben gibi her türlü börek tarifleri deneyen tüm arkadaşlarımız için kolay laz böreği tarifi sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diliyoruz. Kolay Laz Böreği Malzemeler 14 yaprak yufka 150 gram tereyağı Muhallebisi için: 4 adet yumurta sarısı 7 su bardağı...
  4. 10 Kasımla ilgili şiirler lazım melekler !!

10 Kasımla ilgili şiirler lazım melekler !!

Melekler bana 10 Kasımla ilgili şiirler lazım, sizler meleksiniz bana yardım edersiniz değil mi :)))
  5. facebook için karizma sözler lazım melekler

facebook için karizma sözler lazım melekler

Facebooktan paylaşmak için şöyle en karizmatiğinden sözler arıyorum. He rokuyan dumura uğrasa, içinden bir vayyy çekse :D

Sayfayı Paylaş