gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yorumlarınızı bekliyorum...

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar çok merak ediyorum internette bu konuyla alakalı bazı yazılara rastladım daha doğrusu farklı kişi görüşlerineee. ve soruyu bide sizee sormak istedim, bakalım benim canım meleklerim bu konuda ne düşünüyo... eşiniz, kayınvalideniz ve siz arabanızla bir yere gideceksiniz.. kayınvalideniz öne oturdu ve bunu her seferinde yapıyor. bu sizin için bir sorunmuu... tepkiniz ne olurr?

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yorumlarınızı bekliyorum...
    Simdi evli olmadan benim cevap verme hakkim varmi onu ögrenim??? :) Sonra evli olsam diyim ve basligim...

Bilmiyorum herhalde benim icin sorun olmazdi diye düsünüyorum, cunkü en nihayetinde o benim büyügüm ve o önde oturmak istiyorsa tamam derim... (saygimdan)
    Kayinvalidemle aram iyiyse sorarimda bende bir öne otura bilirmiyim diye:) Belki ozaman oda der gelinimde bir otursun diye:)
    Neyse canlarim bu benim düsüncem yani, simdi evli degilsin evli olsan baska düsünürsün diyenler olacak kesin, hak veriyorum tabiii ama bu bir soru bende cevap verdim, evli olmasamda, nasil olurdu diye:)

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

canım ne demekk olsun yorumlarınn için çok sağoll... bendee kendii yorumumuu yazmaa fırsatı şimdi buldum :)
    aslındaa sana katılmıyor değilim.. ben evliyim vee kayın validemin önee oturması beni hiç rahatsız etmezz bir okadarr mutlu olurum. bencee bu bir saygı göstergesidirr.. meselaa benim kayınvalidemii araba tutuyor uzun yoolarda ben onu öne otutturuyorum meselaa kısaa bir yolsaa sen geç kızım diyor.. yani bu iletişimi sağladıktan sonraa hiç bir problem kalmazz :)

amaa inannınn bu sorun haline getiren bir sürü kadın varmışşş vee ben bile bir kaç tanee tanıyorum.. elbettee herkes bu düşüncedeee olmayabilirr..

herkesin yorumlarınıı bekliyorumm

4. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

kayın validemin öne oturması benim içinde bir sorun teşkil etmez

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    ya ne farkeder ha önde oturmuşum ha arkada ama tabi o günki ruh durumuma bağlı ama benim kaynanam yapmaz heralde.. yok canım yapmaz yapmaz anneeeee yapmazsın dimi :)

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

benim kaynana öle bişe yapmıyo hiç her zaman eşimin yanına oturrum ben yapsada kızarım ama saygısızlık etmem

7. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hep eşimin yanına otururum, kayınvalidem de kayın pederim de böyle birşey yapmazlar. Kayınpederim ön kapıyı hemen bana açar geç kızım diye, ben "babacım sen geç" derim ama o geçmez. İnce insanlar, seviyorum onları :) Geçerse de birşey demem, ayda yılda bir ancak görebiliyorum onları zaten. Büyütmüş, emek vermiş oğluna, arabasında yanına oturmak mutlu eder.

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

benim şimdi arabam yok olsun sonra derim cevabı şaka şaka yav binerse binsin ne olacak annesi değilmi yazık ben sorun etmem her zaman anneme yapılmasını istemediğim şeyleri annesinede yaptırmam

9. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

benim içinde sorun olmaz ama açıkçası bazen kızmıyor değilim arkada otursam eyi de tekerleğin üstüne oturtuyolar bazen sıkışık sıkışık kapıdan çıkacakmış gibi oluyom o zaman cinler geliyo bana onun haricinde herkesin yeri rahat olsun ön arka him farketmez bide benim trafik fobim var hoşuma bile gider

Son düzenleme: 20 Ocak 2008
  10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

zaten anlayışlı davranıyorsa direk arkaya geçer oturur.yok ben gelinime nispet yaparım dercesine öne geçiyorsa her seferinde bırak geçsin napalımm sonunda o arabadan inecek ve diğer günler zaten ön koltuk benim yerim:)bırak tadını çıkarsın ne diyeyim...

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

oturmasının hiç bir sakıncası yok ama otururken hangi amaçla oturduğu çok önemli yok gıcıklık olsun diye oturuyorsa valla hiç anlamam izin vermem mutlaka bişeyler yaparım :becky:eek:lmadı lastikleri patlatırım toptan binemez :D:D

12. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

abovvvv rüya one la lastikleri bilem patlatıyon la yazı senin kaynanya

13. nazlıcan

nazlıcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim içinde sorun degil öne oturması ama benim kayınvalidem ısrar etsemde kesinlikle oturmaz

14. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

rahatsizligindan sebeb araba tutmasi mesela gibi sebebten one oturuyosa sorun etmem ama inadina yapiyosa..........dise dis

15. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

benim içinde sorun olmaz binsin ne olacakki yaşlıdır zaten önde daha rahat eder tabi bunuinata yapıyosa başka tabi

yorumlarınızı bekliyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ırmak cevaplarınızı ve yorumları bekliyorum

ırmak cevaplarınızı ve yorumları bekliyorum

Düz bir ırmağın iki yakasında bulunan, hızları farklı ve sabit olan iki gemi birbirlerine doğru aynı anda hareket ediyorlar. İlk olarak en yakın limana A metre mesafede karşılaşıyorlar. Yollarına devam edip iskeleye varıyorlar. Her iki gemide yolcu indirip, bindirmek için Z dakika bekleyip ters yönde hareket ediyorlar. Bu kez en yakın limana B metre mesafede karşılaşıyorlar. Irmağın...
  2. oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

kuzey ismi kuzey isminin anlamı oğluma isim isminin anlamı nedir oğlumun ismi ne olsun melekler. allah kısmet ederse 2 ay sonra oğlumu kucagıma alıcam. isim olarak daha karar veremedim ama babamız karar verdi KUZEY olsun diyor ve bayada istekli fazla olmayan ve degişik bir isim olsun diyoruz........ sizce KUZEY ismi nasıl fikirlerinizi bekliyorum. ve daha başka isimde...
  3. neolur yorumlarınızı bekliyorum

neolur yorumlarınızı bekliyorum

Herkese merhaba 11 aylık evliyim.eşim ve ben evlendiğimiz ilk günden beri çocuk istiyoruz allah nasip ederse.hiç korunmadık.yanlız gebelik hakkında daha yeni yeni bilgi sahibi oldum.2 kere de kadın hastalıkları doktoruna gittim.hiç bir sorun olmadığını ve daha yen evli olduğumuzu söyledi.Tesadüf nezaman yumurtlama dönemim olsa hasta oluyorum ve antibiyotik kullanmak zorunda kalıyorum.adetlerim...
  4. Kızlar Yorumlarınızı Bekliyorum

Kızlar Yorumlarınızı Bekliyorum

Selam melekler bi konuda yorumlarınıza ihtiyacım var. Ben her gece yatmadan 812 defa Ya Habir esmasını okuyorum. Ama nedense o gece karışık rüyalar görüyorum eksik birşeymi yapıyorum bilmiyorum bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Sevgilerimle..!

Sayfayı Paylaş