yorumlarınızı bekliyorum...

Ce: yorumlarınızı bekliyorum...

oturmasının hiç bir sakıncası yok ama otururken hangi amaçla oturduğu çok önemli yok gıcıklık olsun diye oturuyorsa valla hiç anlamam izin vermem mutlaka bişeyler yaparım :becky:eek:lmadı lastikleri patlatırım toptan binemez :D:D

abovvvv rüya one la lastikleri bilem patlatıyon la yazı senin kaynanya

benim içinde sorun degil öne oturması ama benim kayınvalidem ısrar etsemde kesinlikle oturmaz

rahatsizligindan sebeb araba tutmasi mesela gibi sebebten one oturuyosa sorun etmem ama inadina yapiyosa..........dise dis

benim içinde sorun olmaz binsin ne olacakki yaşlıdır zaten önde daha rahat eder tabi bunuinata yapıyosa başka tabi

Benim içinde sorun olmaz ha arka ha ön koltuk.Zaten benim de kayınvalidem yapmaz öyle şey hep ben teklif ederim sen geç kızım eşinin yanına der bana
myspacecodesglitters202ds8.gif

kayınvalidem oturmaz hiç ama kayınbabam oturu bende seslenmem zaten 40 yılın bası geliyorlar ne farkederki..hem iyi insanlardır severim ben onları onlarda beni:D

Kayınvalidem oturmaz. Ama arada bir oturması beni rahatsız etmezdi sanırım.
Hem o da kendi arabalarındas eşinin yanına otursun değilmi?

benim için hiç bi sorun olmaz.. onu geçtim ben kendim söylerdim ön arafa otursun die ( gerçi ben evli değilim ama olsun =) )

valla bekarım ama cvp vermek istiyorum gene de :D
bencede bi sorun olmaz,nedir yani ha önde oturmuşum ha arkada.önmli olan gönüller bir olsun :)))

Geri