gebe
  1. mavişimm

mavişimm Forum Okuru

Yorumlarsanız sevınırım

Konu, 'Ş-T' kısmında mavişimm tarafından paylaşıldı.

Slm kıslar kardesım asker ruyasında tebbet suresını okumus yorumlarsanız sevınırım

Yorumlarsanız sevınırım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorumlarınızı bekliyorum...

yorumlarınızı bekliyorum...

arkadaşlar çok merak ediyorum internette bu konuyla alakalı bazı yazılara rastladım daha doğrusu farklı kişi görüşlerineee. ve soruyu bide sizee sormak istedim, bakalım benim canım meleklerim bu konuda ne düşünüyo... eşiniz, kayınvalideniz ve siz arabanızla bir yere gideceksiniz.. kayınvalideniz öne oturdu ve bunu her seferinde yapıyor. bu sizin için bir sorunmuu... tepkiniz ne olurr?
  2. yardımcı olursanız sevınırım

yardımcı olursanız sevınırım

arkadaslar cıldımde ozellıkle yuzumde alın bolgemde boyle et benı gıbı lekeler cıktı koparıyorum gene uzuyor bunlar onceden yoktu sonradan cıkma ne yapmelıyım normal ben desem ben degıl sankı kurumus ten rengınde bı tara fazladan et parcacıkları anlamadım ne yapmalıyım ??? sımdıdıen ılgınız ıcın tsk ederım
  3. Kavitasyon yorumları

Kavitasyon yorumları

Kavitasyon cihazını sıkılaşytırma için kullananlardan yorumlar etkileri ve yan etkileri nelerdir acaba yazabilirler mi bende kullanmak istiyorum iyi kötü diye yazarsanız ona göre almak istiyorum teşekkürler
  4. laminate vineer yaptıranların yorumları

laminate vineer yaptıranların yorumları

selam melekler diş sağlığına ve görünümüne oldukça önem veren biriyim geçenlerde laminate vineer diye bir yöntem duydum aranızda bu yöntemle diş yaptıran varsa olumlu olumsuz yorumlarını öğrenebilirmiyim
  5. polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR

polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR

arkadaşalar merhabalar hayırlı kandiller öncelikle. 2 yıldır evliyim. korunmayı yeni bıraktık fakat adetlerimde düzensizlik başladı. doktorum pko olabıleceğimi söyledi. düzenli yumurtlama takibi yaptırdım . yumurtalarım çok büyümeden çatladığını gördük. Moralim bozuldu elbette. adetim bitti bir kaç gün sonra yeni bir kanama ile karşı karşıya kaldım! moralim bozuldu ciddi anlamda....

Sayfayı Paylaş