gebe
  1. mavişimm

mavişimm Forum Okuru

Yorumlarsanız sevınırım

Konu, 'Ş-T' kısmında mavişimm tarafından paylaşıldı.

Slm kıslar kardesım asker ruyasında tebbet suresını okumus yorumlarsanız sevınırım

Yorumlarsanız sevınırım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorumlarınızı bekliyorum...

yorumlarınızı bekliyorum...

arkadaşlar çok merak ediyorum internette bu konuyla alakalı bazı yazılara rastladım daha doğrusu farklı kişi görüşlerineee. ve soruyu bide sizee sormak istedim, bakalım benim canım meleklerim bu konuda ne düşünüyo... eşiniz, kayınvalideniz ve siz arabanızla bir yere gideceksiniz.. kayınvalideniz öne oturdu ve bunu her seferinde yapıyor. bu sizin için bir sorunmuu... tepkiniz ne olurr?
  2. yardımcı olursanız sevınırım

yardımcı olursanız sevınırım

arkadaslar cıldımde ozellıkle yuzumde alın bolgemde boyle et benı gıbı lekeler cıktı koparıyorum gene uzuyor bunlar onceden yoktu sonradan cıkma ne yapmelıyım normal ben desem ben degıl sankı kurumus ten rengınde bı tara fazladan et parcacıkları anlamadım ne yapmalıyım ??? sımdıdıen ılgınız ıcın tsk ederım
  3. Bosch elektrikli süpürge yorumları

Bosch elektrikli süpürge yorumları

Arkadaşlarım elektrikli süpürge alacağım Bosch Marka elektrikli süpürge kullanan melekler mekanı kullanıcıları misafirleri bana bir adet model önerebilir mi tahmini bütçem 600 tl olacak lütfen bana iyi bir Bosch elektrikli süpürge önerir misiniz ?
  4. Kavitasyon yorumları

Kavitasyon yorumları

Kavitasyon cihazını sıkılaşytırma için kullananlardan yorumlar etkileri ve yan etkileri nelerdir acaba yazabilirler mi bende kullanmak istiyorum iyi kötü diye yazarsanız ona göre almak istiyorum teşekkürler
  5. kavitasyon yaptıranların yorumları

kavitasyon yaptıranların yorumları

selamlar aranızda kavitasyon yaptırarak kilo veren varmı kavitasyon kilo vermede gerçekten etkilimi bende düşünüyorum ama öncelikle yorumları merak ediyorum boşuna para vermek istemiyorum kavitasyonla nasıl kilo veriliyor sabırsızlıkla yorumları bekliyorum

Sayfayı Paylaş