gebe
  1. lopezli

lopezli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

***** yorumlayın lütfen!!!

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında lopezli tarafından paylaşıldı.

SLM ARKADASLAR... BEN COK ILGINC BIR RÜYA GÖRDÜM...KENDIM BILE BIR ANLAM VEREMEDIM...RÜYAMDA OTURMA ODASINDA BIR KAPI KAPI DAHA ACILMIS DUVARDA ...VE KAPIDAN CIKINCA BIR CIFT TERLIK VAR ...bana bunu yorumlarsaniz cok sevinecem...SIMDIDEN TSK EDERIIIM

***** yorumlayın lütfen!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yorumlayın :(

lütfen yorumlayın :(

büyük bi kalabalık vardı rüyamda sevgilim ve ailesi ve benim ailem vardı bide beni seven aşık olan bi çocuk var onnu gördüm kalabalığın ortasında bi demir kafes var onun içinde duruyor sadece yemek yemek için çıkartıyolar benle görüşmemesi için oraya konulmuş bana sadece mektup yazabildi bunu gördüler bende bi nehir kenarına gidiyorum bi taşa baıyorum ve taş çok büyük yerinden oynuyo düşmekten...
  2. Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen  rüyamı

Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen rüyamı

merhaba melekler..ben bu gece çok kötü bir rüya gördüm sayıklayarak uyandım zaten,yorumlayabilecek birisi lütfen baksın.rüyamda ben biriyle birlikte kardeşimdi sanırım emin değilim bilgisayarın başında oturuyoruz ama açık değil.bilgisayarın arkasındada bizim evmizin giriş kapısı çok yakın(gerçek evimizdi rüyamdaki),kapının önünde tabut var içeride ve ölen sağ olan annemdi.başında annesi ve...
  3. merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((

merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((

ben daha yeni üye oldum tam işlerin nasıl ilerlediğini bilmiyorum yardıma ihtiyacım var bundan 1 ay önce sevgilim beni terk etti ve ben çok acı çekiyorum sürekli rüyamda onunla ilgili bir şeyler görüyorum yaşadıgım olayları önemli yerlerini anlatıcam ..sevdigim çocuk amerikaya gitmisti ben onun daha tam ne zamn gelecegını bılmıyodum ve ruyamda onu gordum okuluma gelmıstı sıkı sıkı bırbirımıze...
  4. ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

Merhabalar melekler ilginç bir rüya gördüm yorumu için yardımlarınızı bekliyorum otel gibi bir yerdeyim başbakan gibi bir misafir gelecek onu bekliyor her kez benim alakam yok ama öylesine dolanıyorum herkes çok gergin ama ben çok rahatım sonra kapıya çıkıyorum her kez tek sıra olmuş karşıda bir hummer araba anlıyorum ki misafir gelmiş ben sallamıyorum geçiyorum karşıya otopark gibi bir yer...
  5. Lütfen yorumlayın

Lütfen yorumlayın

Dün gece rüyamda babamın öldüğünü gördüm. Daha doğrusu haberini aldım. Bu rüya ne anlama gelir yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş