gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

yosun gözlerin düşer gecelerime

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yosun gözlerin düşer gecelerime gözlerin düşer gecelerime o yosun o ilkbahar gelir kokunu verir uyusun
    Duy, sesimi her yerden duy Gör, yüzümü her yerden gör
    Dön, sebebi halim başka
    Kalp kırık dökük yenik aşka

Dön, sebebim olma gayrı
    Dön, dünleri vur da öldür
    Göm, geçmişi sildim çoktan
    Yar adın emir gibi haktan

O yosun gözlerin düşer gecelerime
    İlkbahar gelir kokunu verir
    Her yanı sarar aşk büyüsü
    Sevdiğim gülün dile gelir

Gücenmediysen, kırılmadıysan, darılmadıysan dön
    Nasip olurda seni bulursam hesap sorarsan sor
    Gülüm mü dersin ölüm mü dersin yeter ki ses gelsin
    Bilirim senin için yaralı

Son düzenleme: 25 Eylül 2008
yosun gözlerin düşer gecelerime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yosun

yosun

(Moss / Mousse) Çiçeksiz bitkilerin, sularin yüzünde veya diplerinde bulunan bir subesidir. Kullanildigi yerler: Haslamasi barsak kurtlarini dökür. Saçlar yikanirsa kuvvetlendirir. alıntıdır
  2. yonca

yonca

(Luzerne / Luzerne / Lucerne alfalfa / Medick / Medicago / Luzerne trefle) Yapraklari üç parça olan otsu bitkiler. Meyveleri küçük fasulye gibidir veya helezon seklinde kivriktir. Gerek tirfil (Torijolium) türleri gerek Yonca (Medicago) türleri genel olarak yonca adiyla bilinir. Yoncanin hayvan yemi bakimindan önemi oldukça büyüktür. Bu maksatla memleketimizin çogu yerinde ekimi yapilmaktadir....
  3. yonca

yonca

(Luzerne / Luzerne / Lucerne alfalfa / Medick/ Medicago / Luzerne trefle) Yapraklari üç parça olan otsu bitkiler. Meyveleri küçük fasulye gibidir veya helezon seklinde kivriktir. Gerek tirfil (Torijolium) türleri gerek Yonca (Medicago) türleri genel olarak yonca adiyla bilinir. Yoncanin hayvan yemi bakimindan önemi oldukça büyüktür. Bu maksatla memleketimizin çogu yerinde ekimi...
  4. Özel Gecelerde Makyajınızla Göz Kamaştırın

Özel Gecelerde Makyajınızla Göz Kamaştırın

Güzelliğinizle göz kamaştırmak istiyorsanız, makyajınızı doğru yapmanız çok önemli. Bunun için önerilerimize kulak verin.Makyajınızın kalıcı ve çok daha dikkat çekici olması için ilk olarak cildinizi kirden ve toksinlerden arındırmalısınız. Cilt tipinize uygun temizleyicilerle cildinizi yıkadıktan sonra uygun tonikle canlandırabilirsiniz. Ardından nemlendiricinizi ve göz kreminizi...
  5. Tut gözlerimden yoksa düşerim ..

Tut gözlerimden yoksa düşerim ..

Tut gözlerimden yoksa düşerim .. Masalın camından içeri doğru sızan gözbebeklerimden bahsediyorum Dokunabilir misin kahve koyusu yalnızlığıma ? Ya da sesimin teline vurulup, çıkarabilir misin göğüs kafesimden nefesini ? Avuç içlerim sönüyor.. Eflatun yaprakların damarlarından düşüyorum masalım Bir sonbahar alışkanlığı daha sona eriyor .. Mum alevinde yitiriyorum solgun benizli...

Sayfayı Paylaş