gebe
  1. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

youngblood toz fondoten

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında pink41 tarafından paylaşıldı.

youngblood kullananlar youngblood satış noktaları arkadaşlar youngblood toz fondoten kullanan varmı?

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    ben arada bi kulanirimda bu markayI kulanmadIm, ama genelde aynI ten rengine göre renkler var göz ve ruju sabitliyor kalIçI oluyor,yüze tazelik veriyor.

alIrken dikkat ten renginden koyu olmasin mümkünse ten renginde olmasI gerek sade görünüm için !​

3. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aldım kullanıyorum da yalnızca derdim gözeneklerimi pek kapatmadı ve bende kapansın diye fazla sürdüm burun bölgeme kötü durdu ne yapsamda gözenekli bölgelerimi daha ii kapatsam?

4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    gözenekleri tek olarak kapatmaz önce hafif bir make up veyat ten renginde creme kulanman lazim gözlerini ve rujunu da kulan en son makyaj sabitlemek için fircayla pudrayi kulan ama az! ve sonra tekrar göz ve ruj kulan ,farkini göreceksin.

5. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşkler peki onlar için hangi marka ii ben bunu fondoten sanmıştım altta hangi ürün markası süreyim valla bide o kadar para verdim buna:(

youngblood toz fondoten konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamam tozu ?

hamam tozu ?

hamam otu hamam tozu tüy dökücü toz tozu nedir nasıl kullanılır merabalarr =) arkdslar hamam tozu hakknda bilqisi olan varmı bi yerlerden duydum ve kullanmaya başladm bu toz içerikli bi krem aşırı iqrenç kokuyor ve tüy dökücü özelliqe sahip haftada bir kere sürüyorsunz ve tüyleri döküyor dolayısıyla haftada bir tertemiz oluosunuz =) yüz hariç her bölqede kullanılabliyormuş 1 yıl sonunda...
  2. Loreal Fondoten Çeşitleri

Loreal Fondoten Çeşitleri

loreal fondoten çeşitleri loreal fondoten fondöten Loreal Fondoten, çeşitleri, isimleri ve önerileri burada arkadaşlar. Fondöteninizin markasına elbette ki önem vereceksiniz diyor ve sizlere Loreal'in fondotön çeşitlerini sunuyoruz Melek'ler.
  3. şap tozu

şap tozu

şap tozu şap tozu nedir sap nedir nerede satılır nerede satılır 1 çay bardağı şap ne kadar gramdır
  4. arkadaşlar fondoten markası önerebilirmisiniz?

arkadaşlar fondoten markası önerebilirmisiniz?

selam yeni fondöten alıcam cildim karma ne alıcağıma karar veremedim.bazıları gün içinde kayboluyo sanki.şöyle kalıcı ve çok iyi kapatan bir fondöten öneriniz var mı ?
  5. max factor fondoten kullananlar

max factor fondoten kullananlar

merhaba hanımlar aranızda max factor ürünleri kullananlara bir sorum olacak ürünün en iyi fondoteni sizce hangisi hangi max factor fondoteni kullanıyorsunuz sizler memnunmusunuz cildimi porselen gibi göstersin istiyorum ha bide çok fazla belli olmasın sürdüğümde yorumlara göre karar verecem bu arada açık tenli bir bayanım

Sayfayı Paylaş