gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Youtube de video açılmıyor

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

youtube videolar açılmıyor youtube video açılmıyor video açmıyor açılıyor videolar videoları Evet arkadaşlarım, şimdi bu youtube ye giripte video izleyemeyen arkadaşlarımız, yada hata alan arkadaşlarımız için resimli olarak anlatıyoruz.
    Öncelikle Ağ bağlantılarımdan,

AĞ BAĞLANTILARIMI GÖRÜNTÜLE DEDİKTEN HEMEN SONRA aşağdaki şekilde görüldüğü üzere ağımıza sağ klik özellikler deriz.

Özelliklerden hemen sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi İnternet İletişim Kurallarına çift tıklarız.

Aşağıdaki DNS sunucu adresini kullan sekmesine resimde görüldüğü gibi işlem yapar kaydederiz.

Bu işlem bittiğinde Ağ bağlantılarımı görüntüle sekmesinden ağ bağlantımıza sağ klik DEVRE DIŞI BIRAK dedikten sonra yine çif tıklayarak aktif hale getiririz, hadi bakalım kolay gelsin şimdi seyredebilirsiniz..

NOT : Olaki bu DNS ayarlarından dolayı başka sitelere girme problemi yaşayan arkadaşlarım, hemen üstteki resimden görüldüğü gibi
    DNS SUNUCU ADRESİNİ OTOMATİK al sekmesini seçip tamam derse bu sitelere girebilir, bu ayar sadece youtube içindir arkadaşlarım.

Youtube de video açılmıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. video

video

admin arkadaslar kirac fan topigine video eklemek istiyorum, video eklemek yasakmi ,cevap yazarsaniz sevinirim
  2. Sahte Youtube Videolarına Dikkat

Sahte Youtube Videolarına Dikkat

. Bilindiği üzere dünyada en çok kullanılan video paylaşım sitesi youtube'dir. Bu nedenle hackerler artık saldırılarını bu yolla yapmaya başladılar ve internet kullanıcılarının özel bilgilerini bu yolla çalmaktalar. Günümüzde bir çok virüs ve trojen koruma sistem bulunmakta. Fakat buna karşın heran yeni bir virüs piyasaya sürülmekte. Son günlerde hackerler, kullanıcıları youtube...
  3. Youtube Video Açılmıyor

Youtube Video Açılmıyor

Youtube Video Açılmıyor neden acaba hiç bir Youtube Videoyu açamıyorum lütfen yardım edin.
  4. Youtube Video Atma

Youtube Video Atma

Youtube Video Atma nasıl oluyor ya bende Youtube Video Atmak istiyorum da nerden nasıl yapacam bilmiyorum.
  5. Nasıl Manken Olunur?

Nasıl Manken Olunur?

ModaSky bu konuda her şeyi sizler için yapıyor. Oyuncu ve Manken olmak isteyenlerin platformu ModaSky sitesine üye olmak. Profilinizi güzelce doldurmanız ve kendinizle ilgili fotoğrafları veya videoları paylaşmanız size yardımcı olacaktır.

Sayfayı Paylaş