gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Youtube Üye Ol

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

youtube türkçe üye ol, youtube üyelik, youtube üye ol

Youtubeye Üye olmak için,önce YouTube.com. sitesine gidiyoruz.

Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi Create Account yazısına tıklayın.

Sizi Google Account oluşturmanız için bir sayfaya yönlendirecek. Artık Gmail hesabınız varsa bunu Youtube'da da kullanabileceksiniz.

Resimlerde de gördüğünüz gibi bir sayfayla karşılaşacaksınız. Sizden istenilen bütün bilgileri doldurmanız gerekiyor. Doldurduktan sonra I agree to the Google Terms of Service and Privacy Policy seçeneğini işaretleyerek Next Step yazısına tıklayın ve adımları takip edin, üyeliğiniz tamamlanacaktır.

Youtube Üye Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ıcq üye ol

ıcq üye ol

ICQ ya üye olmak istiyorum bunu hangi linkten nasıl yapacağım nasıl üye olunuyor. Teşekkürler.
  2. Twitter Üye Ol

Twitter Üye Ol

Twitter Üye Ol Kızlar bende Twitter Üye Olmak istiyorum nasıl üye olacağım bu konuda bana da yardım ederseniz çok sevinirim.
  3. Hotmail Üye Ol

Hotmail Üye Ol

Hotmail almak istiyorsanız ve üye olmak istiyorsanız sevgili kızlar araya araya da bir hal geldiyse size :) o zaman işlem gayet basit hemen aşağıda bulunan linke tıklayıp sitlerde hotmaile kaydolabilirsiniz. BURADAN TIKLA ÜYE OL
  4. twitter türkçe üye ol

twitter türkçe üye ol

Twitter Üye Ol, twitter twitter türkçe üye ol, Twitter Nasıl üye olunur Merhaba Sevgili Melek'ler ve Twitter nasıl üye olunur diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere gerekli bilgileri ve bağlantıları aktarıyoruz. Twitter nasıl üye olacaksınız önce buraya tıklayın ana sayfaya gidiyoruz.. Daha sonra e-mail adresinize onay yapmanız için bir e-mail geliyor hesabınızı...
  5. misafirler sizlerde üye olsanız ya:)

misafirler sizlerde üye olsanız ya:)

kızlar gece saat 4 ama misaifr kullanıcı sayısı 800 nerdeyse maşallah demek geldı ıcımden ne cok sıteye bakınan mmisaifrler varmış maşallah ama sessiz kalmayın derim ben:):polis:

Sayfayı Paylaş