gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Youtube ye proğramsız giriş için kesin sonuç

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

youtube host youtube hosts giriş host ayarları youtubeye programsız giriş Başka yerlerde proğram ile youtubeye giriş verilmiş ama hepsi bir risk taşıyor. Benim size anlatacağım yöntem ile 1 dk içinde bütün işler bitmiş olacak. Üstelik dns değiştirmeden girebileceksiniz arkadaşlarım
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

Klasörünün içine girilir. Bu klasör içinde bulunan host1 dosyasına sağ klik yapılarak aç denilir, bunu açmayan arkadaşlarımız birlikte aç sekmesiyle birlikte not defteri ile açsınlar. xp kullanan arkadaşlarımızın bu dosyasının içeriğinin en sonuna,
    208.117.236.70 youtube.com
    208.117.236.70 Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı

eklenecek ve ilgili dosya şu hali alacaktır.

HTML:
    # Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
    #
    # Ceci est un exemple de fichier HOSTS utilisé par Microsoft TCP/IP
    # pour Windows.
    #
    # Ce fichier contient les correspondances des adresses IP aux noms d'hôtes.
    # Chaque entrée doit être sur une ligne propre. L'adresse IP doit être placée
    # dans la première colonne, suivie par le nom d'hôte correspondant. L'adresse
    # IP et le nom d'hôte doivent être séparés par au moins un espace.
    #
    # De plus, des commentaires (tels que celui-ci) peuvent être insérés sur des
    # lignes propres ou après le nom d'ordinateur. Ils sont indiqué par le
    # symbole '#'.
    #
    # Par exemple :
    #
    #      102.54.94.97     rhino.acme.com          # serveur source
    #       38.25.63.10     x.acme.com              # hôte client x
    127.0.0.1       localhost
    209.160.65.67     www.mp3kap.com     #08.04.2007
    209.160.65.67     www.mp3kap.net     #08.04.2007
    208.117.236.70 youtube.com
    208.117.236.70 www.youtube.com

Şimdi güvenle youtubeye giriş yapabileceksiniz arkadaşlarım.

Not : Xp Kullanıcıları ya ben bişeyle uğraşmayım bi dosya verin yol gösterin oraya atim işlem bitsin diyen arkadaşlarımız için aşağıda ekli bulunan dosyanın

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\host1
    yolunu izleyerek ek'te bulunan dosyayı [ rardan çıkartarak ]üzerine yazdırınız.

YİNE GİREMEDİM DİYEN ARKADAŞLARIMIZ LÜTFEN DNS ADRESLERİNİ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE DEĞİŞTİRSİNLER.

2. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Youtube ye proğramsız giriş için kesin sonuç
    Teşekkürler adminimm
    emeklerine ellerine sağlık
    :)

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

teşekkurler admınım..ellerınıze saglık

4. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

teşekkürler paylaşımın için

Youtube ye proğramsız giriş için kesin sonuç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendiniz İçin

Kendiniz İçin

Kendinize zaman ayırın. Kendiniz ve çocuğunuza faydalı olacak taze bir tutumu ancak dinlendikten sonra kazanabilirsiniz. Evden çıkın, yemeğe gidin, arkadaşlarınızı ziyaret edin. Komşular ve arkadaşlar özellikle dedeler ve nineler size yardım etmeye hazırdırlar. Bunu unutmayın! Annenin bakımı : Doğuma özgü değişiklikler annede farklı durumlar oluşturabilir. Vajinal akıntı : Bu lokia...
  2. Cilt Lekeleri için kolay Bir Maske ve Kesin sonuç

Cilt Lekeleri için kolay Bir Maske ve Kesin sonuç

cilt lekeleri için maske cilt lekeleri maskesi lekelerine maske maskeleri leke maskesi Genellikle her bayanın 10 bayandan 7`sinde cilt lekesi vardır ve bundan eminimki şikayetçidir hiçbir bayan ben lekelerimi seviyorum demez bunun için kremler,maskeler ,farklı farklı uygulamalar hatta benim tanık oldugum estetik bile yaptırıyolar.Ama bence bunların hiç birine gerek yok kendi maskenizi...
  3. Ktunel - Youtube giriş linki

Ktunel - Youtube giriş linki

Arkadaşlarım Türkiyede biliyorsunuz sürekli birşeyler yasaklanıyor. Şu anda bir yasak yok ama önümüzdeki zamanlarda olaki bir yasak olur ise bu aşağıdaki link ile dilerseniz youtube.com sayfasına sorunsuz girebilirsiniz. İşte o link http://ktunnel.com/
  4. Twitter  youtube ve facebooka neden giriş yapılamıyor ?

Twitter youtube ve facebooka neden giriş yapılamıyor ?

Facebook, Twitter ve Youtube'a erişim yasaklandı mı? Sosyal medya siteleri neden açılmıyor? Öğlen müzik dinlerken aniden youtube kesintiye uğradı ve sayfa görüntülemede hata veriyor.Sosyal paylaşım siteleri olan twitter ve facebooka da erişim sağlanamıyor peki ama neden ?İşte ayrıntılar Bugün Türkiye’de pek çok kullanıcı İnternet’in en çok kullanılan 3 sitesine girmekte zorluk çekiyor....
  5. Yeni Youtube Oynatıcısını Denediniz mi ?

Yeni Youtube Oynatıcısını Denediniz mi ?

yeni youtube oynatıcısı,yeni youtube oynatıcısı nasıl kullanılıyor,yeni youtube oynatıcı hakkında Popüler video paylaşım sitesi Youtube, geçtiğimiz günlerde video oynatma arayüzünde bazı değişikliklere gideceğini duyurmuştu. Servis bugün itibariyle bu değişiklikleri aktif etti ve yeni oynatıcı arayüzü test sitesini hizmete soktu. Youtube'un video oynatma arayüzündeki yenilikleri bugüne...

Sayfayı Paylaş