gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yozgat ilinden görüntüler!!!

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yozgattan görüntüler yozgat görüntüleri yozgattan görünüm yozgat görüntüsü yozgatın görünümü

Saat Kulesi - 1897

Çapanoğlu-Büyük Cami

Nohutlu Tepe'den Şehre Bakış

Şehir Terminal Girişi'nden Lise Caddesine Bakış

Cumhuriyet Meydanı'n Kuşbakışı

Çamlıktan Hükümet Konağı'na Bakış

Çamlık'tan Şehre Genel Bakış

Delice Irmağı Üstündeki Tarihi Köprü

Yozgat ilinden görüntüler!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yozgat

yozgat

YOZGAT İSMİNİN VERİLMESİ İlin, asıl adı "BOZOK" olup, zamanla "Yozgat" olarak değiştirilmiştir. Oğuz'ların; "BOZOK" koluna mensup Türkmenlerin bu bölgeye akınıyla birlikte, yöre "BOZOK" ismiyle anılmıştır. 1800'lü yıllara doğru bu ismin yanı sıra "YOZGAT" adı da telaffuz edilmiştir. "Yozgat" adının menşei konusunda ise, değişiki...
  2. Yozgat İli Şehir Tanıtımı

Yozgat İli Şehir Tanıtımı

yozgat şehri yozgat nasıl bir yer ili tanıtımı ın tanıtımı yozgatın 66 YOZGAT ( Kod : 354 ) Vali Amir ÇİÇEK Valilik 212 10 10 İl Emn. Md. 212 10 75 İl Jn. Kom. 212 10 42 Bld. Bşk. 212 10 13 İlçe Sayısı 13 Belediye Sayısı 65 Köy Sayısı 575 Yüzölçümü 14.123 Nüfusu 682.919 ENEL BİLGİLER Yozgat, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi arasında geçiş noktası oluşturmaktadır. Anadolu'nun en...
  3. Yozgat Ekonomisi

Yozgat Ekonomisi

yozgat ekonomisi yozgat sanayi kuruluşları yozgattaki fabrikalar ın ekonomik hayatı Bakalım yozgat halkı geçimini nelerden nasıl sağlıyormuş şimdi bunları hep birlikte öğrenelim arkadaşlar TARIM İI'in ekonomisi büyük oranda tarıma dayalıdır. Yer şekilleri tarıma elverişli olan (% 98.8) İI'de, yarı kurak iklim gartlarından dolayı, kuru tarım yaygınla5mış ve ürün çeşitleri azalmıştır. İI'de...
  4. Dağınık Saç Modelleri ile Doğru Dağınık Görünümü Seçmek

Dağınık Saç Modelleri ile Doğru Dağınık Görünümü Seçmek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yozgat İli Halk Eğitim Merkezleri letişim Bilgileri

Yozgat İli Halk Eğitim Merkezleri letişim Bilgileri

Yozgattaki Halk Eğitim Merkezleri adresleri Yozgattaki Halk Eğitim Merkezleri telefonları yozgat halk eğitim merkezleri iletişim bilgileri Yozgat'ta oturan ve burada ki halk eğitim merkezlerinden faydalanmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için merkezlerin iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) YOZGAT HALK EĞİTİM MERKEZİ YOZGAT HALK EĞİTİM MERKEZİ ESKİPAZAR...

Sayfayı Paylaş