gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

YSK'dan erken seçim açıklaması

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muammer Aydın olası bir erken seçim kararı alınırsa bunu 2008'e yetiştirebileceklerini söyledi... YSK Başkanı Aydın bugünlerde verilecek bir erken seçim kararının 2008 yılı içinde uygulanabilmesinin önünde hiç bir engel olmadığını açıkladı...

Aydın: "Erken seçim kararı alınırsa 2008'e yetiştirebiliriz" diye konuştu.

Ayrıntılar gelecek...

haber7.com

YSK'dan erken seçim açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rezene açıklaması

rezene açıklaması

Romalılar ın baştacı rezene, bilinen en eski şifalı otlardan biri. Akdeniz in bu faydalı bitkisi, Romalı gladyatörlerin başarı sembolü olarak da tarihe geçti. Güney Avrupa, Akdeniz, Cezayir, Mısır, Çin ve Rusya da gelişip serpilen rezene, dereotunun ikizi gibi görünse de aslında çok farklı. Fransızlar ın soslarında kullandığı rezene, Cezayir de ise ince ince doğranıp limon ve zeytinyağıyla...
  2. Kimlik bilgileri artık YSK'dan sorulmayacak

Kimlik bilgileri artık YSK'dan sorulmayacak

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), zaman israfı ve gereksiz yazışmalara son vermek için tüm kamu kurum ve kuruluşlarının kimlik numarası ve adres tespitine ilişkin taleplerin İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünce karşılanması gerektiğine karar verdi. YSK, mahkemeler ve Cumhuriyet Savcılıklarının seçim konularını kapsayan “belge” istemlerini yerine getirmeye devam edecek....
  3. Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Açıklaması Daha önce hiç duydunuz mu bilmiyorum ama ben yeni duydum Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur atasözünü... Ve merakta ettim tabi ki birde araştırdım ne demekmiş diye:) Ee hadi sizinlerde paylaşayım Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur açıklamasını :) Buyrun Melek'lerim. Daha önceki...
  4. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...
  5. Abdullah Gül Erken Seçim Düzenlemesini Veto Etti

Abdullah Gül Erken Seçim Düzenlemesini Veto Etti

Bu konu; Abdullah Gül erken seçim düzenlemesini veto etti hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gündemi bir süredir meşgul eden erken seçim düzenlemesine ilişkin olarak Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'den cevap geldi. İşte detaylar.. Türkiye gündeminin en önemli maddelerinden biri olan erken seçim düzenlemesini Abdullah Gül, meclise iade etti. Gül veto gerekçesi olarak...

Sayfayı Paylaş