gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yüce dağ başında yağan kar idim şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

yüce dağ başında yağan kar idim sözleri yüce dağ başına yağan kar idim sözleri dag basinda yagan sarki başına cansever başında Yüce dağbaşına yağan kar idim Yağdı yağmur güneş vurdu eridim
    Evvel yarin sevdiği de ben idim
    şimdi uzaklardan bakan ben oldum

Yüce dağbaşına yatmış uyumuş
    Ela gözlerini uyku bürümüş
    Evvel küçücüktü şimdi büyümüş
    şimdi uzaklardan bakan ben oldum

yüce dağ başında yağan kar idim şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Yüce Dağ Başında

Hüseyin Turan - Yüce Dağ Başında

hüseyin turan yüce dağ başında yağan kar idim hüseyin turan şimdi uzaklardan bakan ben oldum Yüce dağ başında yağan kar idim Yağdı yağmur güneş vurdu eridim Evvel yarin sevdiceği ben idim Şİmdi uzaklardan bakan ben oldum Yüce dağ başında yatmış uyumuş Ela gözlerini uyku bürümüş Evvel küçük idi şimdi büyümüş Şimdi uzaklardan bakan ben oldum
  2. Yavuz Bingöl - Yüce Dağ Başında

Yavuz Bingöl - Yüce Dağ Başında

yüce dağ başında bir garip kervan notası yüce dağ başında bir garip kervan nota Yüce dağ başında bir garip kervan Anam dizlerimde kalmadı derman Nazlı yar oturmuş yazıyor ferman Anam vurdular beni olur mu böyle Kınamayın a dostlar kaderim böyle Yüce dağ başında bir garip mezar Anam vurdular beni yarelerim sızlar Nazlı yar oturmuş türkümü yazar Anam vurdular beni olur mu böyle...
  3. Muazzez Abacı - Yüce Dağ Başında

Muazzez Abacı - Yüce Dağ Başında

Yüce dağ başında yanar bir ışık Düşmüşüm derdine olmuşum aşık Al buğday benizli zülfü dolaşık Divitim kalemim yazarım İşte ben gidiyorum sen hemen ağla Yan ağla dön ağla Yüce dağ başından indiremedim Yönünü yönüme döndüremedim Öyle bir zalimki kandıramadım Divitim kalemim yazarım__________________
  4. yağan kar sonrası ortaya çıkanlar...

yağan kar sonrası ortaya çıkanlar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen'in kısa bir süre önce piyasaya çıkardığı Beni Durdursan mı albümünden Kardan Adam şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Kardan Adam Şarkı Sözü Sen bana aklı ver Allah’ım bende esamesi yok Doğru olabilir mi gördüklerim bi malumatım yok Geliyorum demedin sen de...

Sayfayı Paylaş