gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yücel Arzen & Devrim Gürenç-Bir Aşk On Şarkı tanıtım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

su gibi devrim devrim gürenç biyografi türenç biyografi su gibi yücel arzen uslanmam [​IMG] [​IMG]

1. İki Alyans
    2. Yarim Yarim (Boşanmak İstemiyorum)
    3. Dilim Varmıyor
    4. Ağlama Kalbim
    5. Tanıma Beni
    6. Yalancı Bahar
    7. Eyvallah
    8. Ah
    9. İstersen Dost Kalalım
    10. Yıllar​

Yücel Arzen & Devrim Gürenç-Bir Aşk On Şarkı tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

aşk resimleri aşk resmi Aşk neyse oni yaşıyah … neymiş aşk … klasik aşk,platonik aşk,nostaljik aşk? hangisi gerçek aşk? bırakalım en iyisi bunların hepsi sahte aşk… ne diplomada,ne makamda,ne mevkide… şöyle yürekli adam gibi bir aşk… resimde ki gibi… gel biz bunu yaşıyah… yok hala anlamadıysan bi de bunu oku bakalım… Bişeyler Öğrenmişem.Gel Değişik Sevah. Sen Beni Sev ,Ben Seni… Sevdayi...
  2. Bir devrimin eskimiş yüzüyüm

Bir devrimin eskimiş yüzüyüm

bir devrimin eskimiş yüzüyüm . . Unutulmuş yaralarıma tuzdur adın.. Kavgadır kalbimin gözündeki fer.... Bir devrimin eskimiş yüzüyüm... Derinimde puslu ihtilaller yanmış süt kokulu sabahların eşiğinde bekleyen gece! Bana göz kırpıyor kalabalık yalnızlığım şimdi arsızca... Fütursuzca... Kimi nerde arayacağımı sordum mavi gözlü hüzne... Dedi “geç! aşkı geç!...” Geçemedim.......
  3. Yücel Arzen'den muhteşem bir düet albüm

Yücel Arzen'den muhteşem bir düet albüm

2008 yılına damgasını vuran "Yarim Yarim" şarkısının bestecisinden muhteşem bir düet albüm! YÜCEL ARZEN; Çağdaş bir ozan, müziğe aşık, yetenekli bir besteci.. Müzikseverler "AH LE YAR"ın bestecisi olarak tanıdı. Bu güne kadar yayınlanmış 150'ye yakın şarkı formunda besteleri var. Popüler Türk Müziği yorumcuları; Cem Karaca, Sertab Erener, Kıraç, Haluk Levent, Ahmet Özhan,...
  4. YüceL Arzen -İki alyans

YüceL Arzen -İki alyans

alyansla ilgili sözler alyans ile ilgili sözler alyans ile güzel Gerçekten harika sözler ve müthiş bir yorum.Hepinize dinlemeyi tavsiye ediyorum:):)İşte o güzel sözler... YüceL Arzen -İki alyans Bir rüzgar gibi geçti ellerinde gençliğim Bir ömrüm daha olsaydı ah uğruna vermezmiydim… Eski bir yalandı aşk denilen masaldı! Hiç çıkmıyor aklımdan! Hiç… Haziran akşamları… Dilimizde kaldı şimdi bir...
  5. Güzel Bir Aşk Hikayesi ve Bir Şarkının Doğuşu

Güzel Bir Aşk Hikayesi ve Bir Şarkının Doğuşu

bir şarkının hikayesi seni ben ellerin olsun diyemi sevdim şarkısının hikayesi bir şarkı ve Kahramanımız genç ve yakisiklidir, askerden yeni dönmüs tekrar eski isinde çalismaya baslamistir. Hayati sevmekte ve ileriye daima umutla bakmaktadir. Bir gün evinden çikip ise giderken bir evin penceresinde genç bir kiz gözüne ilisir. Birden afallar. Aman Allahim o ne güzellik. Masum bir yüz, kalem...

Sayfayı Paylaş