gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

YüceL Arzen -İki alyans

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

alyansla ilgili sözler alyans ile ilgili sözler alyans ile güzel Gerçekten harika sözler ve müthiş bir yorum.Hepinize dinlemeyi tavsiye ediyorum:):)İşte o güzel sözler...
    YüceL Arzen -İki alyans
    Bir rüzgar gibi geçti ellerinde gençliğim
    Bir ömrüm daha olsaydı ah uğruna vermezmiydim…

Eski bir yalandı aşk denilen masaldı!
    Hiç çıkmıyor aklımdan! Hiç…
    Haziran akşamları…
    Dilimizde kaldı şimdi bir ayrılık şarkı sözlerisı

Bilmezler nasıl sevdik aşkım bilmezler nasıl yandık
    Hani durmaz döner dedin ya! biz deli sevdalıydık
    Hani yıldızlar şahitti neden görmezler artık.
    Kaderle bağlı iki alyans … Bilmezler biz ayrıldık…

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

anılar,anılar,anılar !!!!! tkler paylaşım için :)

YüceL Arzen -İki alyans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans

Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  2. Yücel Arzen & Devrim Gürenç-Bir Aşk On Şarkı  tanıtım

Yücel Arzen & Devrim Gürenç-Bir Aşk On Şarkı tanıtım

su gibi devrim devrim gürenç biyografi türenç biyografi su gibi yücel arzen uslanmam 1. İki Alyans 2. Yarim Yarim (Boşanmak İstemiyorum) 3. Dilim Varmıyor 4. Ağlama Kalbim 5. Tanıma Beni 6. Yalancı Bahar 7. Eyvallah 8. Ah 9. İstersen Dost Kalalım 10. Yıllar
  3. Alyanslar

Alyanslar

kalın alyanslar Çok şık alyanslar kızlar her zevke uygun tarzda var evlenecek olanlar burdan fikir alabilirler:):)
  4. can yücelden

can yücelden

bir süre güvenmeyeceksin kimseye can yücel yüreğinde bir ismin imzası var ve sen onu silemeyeceksin can yücel süre güvenmeyeceksin kimseye kendine sığınacaksın Bir süre güvenmeyeceksin kimseye. Kendine sığınacaksın.. Aşk konuşulduğunda sen susacaksın. Of larla ah larla başlayacaksın her cümleye. Çevrende senden başka herkes haksız olacak. ... Yüreğinde bir ismin imzası var ve sen onu...

Sayfayı Paylaş