gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yucelıgımı Koyuyorum Yuregıme ..........

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Gözlerimi kapatan bir suskunluğun avuçlarında Hiç yenilenmemiş bir zamanın terkindeyim Sen kal olduğun yerdeve gülümse sevdiğim
    Ben sana aşklardan aşk beğenipte geleceğim

şimdi düşünüyorum da
    seni beni ve sevdamı
    hepsinin de yüceleştiği geliyor aklıma...
    şimdi de yüceliği koyuyorum yüreğime...

Yucelıgımı Koyuyorum Yuregıme .......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **sus yuregım sus**

**sus yuregım sus**

sus yüreğim sus gözyaslarım süzülüp dökülmesin üzerine... gökyüzü benimle aglarken ismini yüregine kazısanda sevdigini anlatacak gücün varmı?.. dudaklarım ismini söylesede, kollarım hayalini sarsada icimi acıtmaktan baska yaptıgın varmı?.. umutlardır insanın sarılacagı,gözlerin bakıslarıdır sevdigini anlatan... sözlerdir aciz kalıp sevgiyi anlatamayan.. yanlıs...
  2. **unutma yuregındeyım**

**unutma yuregındeyım**

Yağmurun yeni ıslattığı taze toprağın kokusunu duyduğunda aklına ben gelmek isterim..Ya da gözlerin denizin maviliğine daldığında..Uzakta,ufuk çizgisinde sadece dumanı görünen o gemnin içinde benim olduğunu düşünmeni isterim. Küçük bir meyhanede,rakıya balığını meze yapıp içerken ve birbiri ardına özlem şarkılarını dinlerken yanında ben olmak isterim.Çakır keyif olup masadan...
  3. Aşkta kuralları kadınlar koyuyor

Aşkta kuralları kadınlar koyuyor

1. Kuralları kadın koyar. 2. Hiçbir erkek asla kuralların tümünü bilemez. 3. Kurallar her an, önceden haber verilmeksizin değişebilir. 4. Kadın, erkeğin kurallardan yarısından fazlasını çözdüğünü sezdiği anda, kuralları değiştirir. 5. Kadın asla yanılmaz. 6. Eğer kadın hata yapmışsa mutlaka erkeğin yanlış yaptığı birşeyden kaynaklanmıştır. 7. ''Kural 6'' durumu meydana geldiğinde,...
  4. Ortaya canımı koyuyorum!

Ortaya canımı koyuyorum!

Hüzünlü bir parça çalan bestecinin yorgunluğuyla ve onu dinleyen bir şairin duygularıyla alıyorum elime kalemi... Sana yazışımin her harfinde saklı... Belki de anlamayacaksın... Ömrümün neresindeyim bilemiyorum... Ama belli ki senin dokunduğun yerdeyim. Hani yüreğimi titreten yeri... Ömrümün başı sandığım, hayatla sevişip yarınlara umut doğurdugum yeri... Benim kadar...
  5. Yuregın Gozlerımde Uyansın

Yuregın Gozlerımde Uyansın

Bugün varlığında güne merhaba derken umut yüklü kalbimi " gözlerine " örmeye geldim. Karşımda sen varmışcasına bakışlarım mahçup ve yüreğine dokunuyormuşcasına klavyeyle konuşmalarım utangaç ve bir o kadar çekingen..Sıradan bir adamın hayatına verilmiş en büyük sevda ödülüydün sen. Hediyem sendin. Düşlerimi kelimelere ilmekleyip varlığının bir nefes uzağında yüreğimi senin gözlerine...

Sayfayı Paylaş