gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

yudum kebabı

Konu, 'Kebaplar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

köfteleri soğanı ekmeği, tuzu, biberi ,bir güzel yoğurduktan sonra küçük yuvarlaklar haline getiriyorsun.tavada kızartıp kenara alıyorsun.patatesleri uzun uzun kızartıyorsun. servis tabağına alta patatesleri üstüne sarımsaklı yoğurt , onun üstüne kızarttığın top köfteler, üstüne kırmızı biber yağ ve nane ... görüntü ve tat muhteşem. izmir efes otelinde çok eskiden bulunmuş bir tarif. aile arasında çok beyenerek yenir . özellikle çocukların favorisi.

yudum kebabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kebabe

kebabe

(Kübbabe / Helile / Hindistanerigi / Kebabiyye / Kuyruklubiber / Cubbebe / Cubeb / Cubebae fructus / Piper cubeba) Cava, Sumatra ve Borneo’da yetisen Piperaceae’nin kurumus meyvesidir. Kullanildigi yerler: Mide ve idrar yolu hastaliklarinda kullanilir. alıntıdır
  2. Kebabe

Kebabe

Kübbabe / Helile / Hindistanerigi / Kebabiyye / Kuyruklubiber / Cubbebe / Cubeb / Cubebae fructus / Piper cubeba) Cava, Sumatra ve Borneo'da yetisen Piperaceae'nin kurumus meyvesidir. Kullanildigi yerler: Mide ve idrar yolu hastaliklarinda kullanilir.
  3. Bir Yudum Su

Bir Yudum Su

Bir Yudum Su Bu gün bir saksı çiçeği aldım... Ve bir dilekte bulundum. Senin için aldım, yapraklarına adını verdim, bende toprağın oldum... Biliyorum, solarsa çok üzüleceğim, çünkü adını "sen" koydum... Her gün suyun olacağım ve içine vitamin olsun diye sevgi sözcükleri katacağım... Biliyorum solarsa çok üzüleceğim adını "ben" koydum... Şimdi onu tıpkı bir çocuk gibi...
  4. [2010] Yudum - Piril Piril Yudum

[2010] Yudum - Piril Piril Yudum

yudum Album Sarkilari Yudum - 01 - Anam Olsaydi.mp3 Yudum - 02 - Güle Güle.mp3 Yudum - 03 - Yaramaz.mp3 Yudum - 04 - Kendi Gelsin.mp3 Yudum - 05 - Yüregi Yaralim.mp3 Yudum - 06 - Bahçe Duvari.mp3 Yudum - 07 - Baktin Gözlerime.mp3 Yudum - 08 - Kara Ova Dügünü.mp3 Yudum - 09 - Üç Bilezik.mp3 Yudum - 10 - Ömür Bahçesinin Gülü.mp3 Yudum - 11 - Isterim.mp3 Yudum - 12 - Vefasiz Yar.mp3 Yudum - 13...

Sayfayı Paylaş