gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

yuh bana..

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

çok utandım şimdi kendimden ve sizlerden :S ama içimde tutamıcam yoksa çatlıcam.. eniştem teysemi başka bi kadınla aldatıordu bunu ilk baştan beri biliyordum o kadının ismiyle benim ismim aynı oldugu için enişte bey bi iki kes bana yollamıştı o belden aşagı msjları gerçi farkında bile deıiil.. o ayrı konu.. bir gün çok kızdım enişteme ve olayı anlattım oda sus payı ne istersin gibi bir cümle kurdu o an cok mantıklı geldi( ama daha orta 2 de falanım) nasıl olsa yıne barısırlar ,teysemonu çok sevıyor, hem yazık yuvasını yıkmıyım, hatta bana ınanmayadabılır gibisinden sölemekten vazgectım.. bikaç ufak tefek istegımı gercekleştırdı( ayakkabı , kot, ve okul cantası) ama ben dururmuyum kafamın tası bı attı gıttım teyseme herseyı yumurtladım:S:S sonuc 3 ay ayrı kaldılar babam sayesınde bıda barıştılar hep bununla yasadım kendımden cok utandım nasıl bısı karsılıgında sustum dıee:S:s

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    pöffff ayıp be ayıpp duydun git söle yada klarışma böle aptal saptal işlere ne girersin be kızım :s kendime hiç yakıştıramadım:s

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ne olaymısss cok zor bi durum olsa gerek

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Eeee cocukluk iste ne yaparsin.

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    neyse bir dahada yapmaz enişten inşallah sende iyi yapmışın pahalıya mal olmuş desene kaçamak yapmak

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hıh delirrtti benı ya napcamı şaşırmıstım ozmn

7. klavye_güzeli

klavye_güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bnde aynısını yaprdım tatlım:)

8. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çocukluk başka bişiye benzemez olsun bu yüzden pişmanlık duymamalısın :D:D:D

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    allah bir daha düşürtmesinn canım cocukluk dert yapma kendine bu kadar...

10. caylak

caylak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy canım benim kıyamam sana küçük başınla nasıl bir durum ile karşı karşıya gelmişsin büyükler bile bazen ne yapacaklarını şaşırırlar bu durumda sonucu iyi daha ileri de gidebilir sen sustugun için enişten boşanma davasıda açabilirdi teyzene söylemekle iyi yapmışsın yılanın başı küçükken ezilmeli ezdirmişsin aferim tatlım :)

11. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aferin canım iyi yapmışsın söyleyip inşaallah bidaha yapmamıştır

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    bu konuya yeniden dönmek istedim.. gelişmeler kızlar dinleyin....

enişte bey teysemle gayet mutlu... artık başka biri yok .. ama bu seferde benim teyse kaşınıo adam mutlu bahtiyar yaşayalım die uğrasırken bizimkisi kocasının arkasından iş çevirio adamı takmıo bıle.. örnek size gecen gün bılezıgım çalındı dddı kapkaççılar....
    ne çalınması satmışş satmışş eve ve kızına esya almış .. ödeyemeyınce satmış kızıylada böle bı yalana başvurmuş karakolluk oldularr... olay anlaşıldı eniştem rezill oldu rezil.... ya işte gelişmelerrr böle...

13. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    daha ufakmisin canim ya cok kisinin basina gelicek birsey bu o yasta

14. Küçük gelin

Küçük gelin Forum Okuru

Daha küçükmüşsün ama yinede olsun iyi yapmışsın ama teyzenin bidaha o adama dönmesi kötü olmuş

15. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    akıllandı ama sanırım bidahada görmedim öle bişeylerini..

yuh bana.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yuh artık

yuh artık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aysun kayacı e yuh yaniii........

Aysun kayacı e yuh yaniii........

Az önce kola markasının reklamında oynayan aysun kayacıyı gördüm..reklamı izledinizmi bilmiyorum ama yuh yanii başka diyecek söz bulamıyorum..bu tip şeylere çok kızıyorum ve itirazım var..sonuçta reklam günün her saatinde çocuklarımızın karşısına çıkabilir ve psikolojilerini olumsuz etkileyebilir..şuan tekrar çıktı yazıyı yazarkende:angry2:yani diyecek birşey bulmamıyorum kızlar..çok sinirlendim..
  3. Bu Kadarina Da Yuh Yanİ Ohaaaa

Bu Kadarina Da Yuh Yanİ Ohaaaa

Bu olay Bursa’da olmuş Arkadaşlar BeLki BursaLı ArkadaşLar DuymuşLardır. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler taabi. Aradan bi’kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve “Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört” diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. “Gül gibi evladımı...
  4. yuh artık demeyınnn

yuh artık demeyınnn

oyunlar bolumu var ne guzel ama bana baska bı fıkır geldı :) okey bolumu olsun admınlerımız yuklesınler sıteye melekler oda oda kım kımle ıstıyosa oynasın :laugh::laugh: gercekten gzl olurdu ama yhaaaa :n028:
  5. Yuh dedirten kareler

Yuh dedirten kareler

Günlük yasamimizda karsimiza cikan zorluklara karsilik buyurun size bir kac öneri :D denemesi bedava ^

Sayfayı Paylaş