gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yüksek Arazi Zekası

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

X-Trail’in CVT şanzımanlı benzinli versiyonuyla hem asfaltta hem arazide rahat ettik. Lafın kısası; Nissan’ın geliştirdiği All Mode 4x4i sistemiyle “her yol Paris!”. [​IMG]

Avrupa’da başarılı satış rakamlarına ulaşan ve hatta bazı ülkelerde satın almak isteyenlerin haftalarca sıra beklediği Qashqai platformu üzerine geliştirilen Nissan X-Trail, Japonya’da üretiliyor. Görünümüyle şehirli bir araç izlenimi veren X-Trail arazide de hayli etkileyici.
    Şasisi tamamen yeni olan X-Trail, yurt dışında “yapay zeka”, ülkemizdeyse “teknolojik dahi” sloganıyla pazarlanıyor. İsimlerden de anlaşılacağı gibi aracın teknolojik yardım sistemleri en büyük asistanlarınızdan. Örneğin; arazi kabiliyetleri belirgin olarak artmış X-Trail’de “Tepe İniş Kontrol Sistemi”ne yer verilmiş. Bu sistem zorlandığınız yerlerde iniş hızını 7 km/s ile sınırlandırarak fren yapmadan rampa aşağı güvenli bir şekilde inmenizi sağladığı için, frenlemeden kaynaklanabilecek kayma riskini de ortadan kaldırıyor

kaynak:devtürkler

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Yüksek Arazi Zekası
    güzelmiş emeğine sağlık

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Yüksek Arazi Zekası

paylaşım için teşekkürler

Yüksek Arazi Zekası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karıncaların müthiş zekası

Karıncaların müthiş zekası

"Eciton burchellii" türü karıncalar, yiyecek taşıyan işçilerin yuvaya rahatça dönebilmelerini sağlamak için yol üstündeki çukurları kendi gövdeleriyle dolduruyor. "Hayvan Davranışı" adlı ihtisas dergisinin son sayısında yayınlanan araştırma, kolonideki bazı karıncaların, yoldaki çukurları kendi bedenlerini kullanarak doldurmayı görev edindiğini gösterdi. İngiliz Bristol...
  2. Arazi

Arazi

Danyal Aleyhisselam'a göre: arazi görmek es ile tabir olunur. Bir arazi satin aldigini gören evlenir. Kendisine ait tarla ve araziyi sattigini gören karisini, kadinsa kocasini bosar. Arazisinin mahsuldar oldugunu görenin evlatlari ve torunlari çok olur. Arazisinde bir sey bitmedigini görenin esi kisir olup evladi olmaz. îbni Sirin'e göre: kendisini genis bir sahrada gören yolculuga çikar. Yeri...
  3. __biz kadınların zekası buyrun __

__biz kadınların zekası buyrun __

bi alkışta ben alayım lütfen hadin bekliyom :piha: 10 erkek 1 kadın, 11 kişi bir helikopterden sarkan halata asılıdırlar., 10 erkek ve bir kadın. ip herkesi taşıyacak kadar güçlü, olmadığı için içlerinden birinin ipi bırakması gerektiğine karar, verirler. Yoksa hep beraber düşecektirler. Bu kişinin kim olacağına, kara veremezler ama o anda kadın çok etkileyici bir konuşma yapar.,...
  4. Kadın zekası (Kadınlardan korkun!)

Kadın zekası (Kadınlardan korkun!)

Kadın zekası (Kadınlardan korkun!) Ekrem işten çıkmadan önce karısını evden arar; -Tatlım , patron bir kaç arkadaşıyla beraber komsu vilayetteki büyük gölde balık avlamaya gidecek, benim de gelmemi istiyor. Bu hafta sonunu orada geçireceğiz. Bu benim terfi almam için iyi bir fırsat. Benim için yeteri kadar giysi ve olta takım çantamı hazırlarmısın? Direk ofisten çıkacagız ve geçerken...

Sayfayı Paylaş