gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben şarkı sözü Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri

Başarılı müzik grubu yüksek Sadakat'in hit şarkılarından biri oaln Sana Aşık Yanlız Ben sözlerini bu sayfamızda ilgili arkadaşalra sunuyoruz Melek'ler. Buyrun Yüksek Sadakat Sana Aşık Yanlız Ben şarkısı sözleri Melek'lerim.

Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben şarkısının sözleri:

Ne olursun bunu benden isteme
    Anlamamı anlatmamı bekleme
    Aramızda tarifsiz bir durum var
    Benim sende emanetim var
    Şarkımızı kimselere söyleme

Beklediğim her şey bir bir olmuş
    Aşk Tanrısı her dem sarhoşmuş
    Ben yanmışım dumanım kalmış
    Dinlersen bir arzuhalim var içine çek ama üfleme

Bir şarkı çalsın bizden
    Körfez geceyi öperken
    Sana âşık yalnız ben
    Denen o güzel günlerden

Bir resim kalsın bizden
    Siyah beyaz masum gülerken
    Mevsimler değişirken değişmeyen bir tek sen
    Takvimler dökülürken sana âşık yalnız ben

Yüksek Sadakat Sana Aşık Yalnız Ben sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben çok aşığım sana

Ben çok aşığım sana

Ama Amaaa Ben Çokk Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana
  2. ``Ben Çok Aşığım Sana´´

``Ben Çok Aşığım Sana´´

çok aşığım sana sana aşığım yazıları çok yazı ``Ben Çok Aşığım Sana´´ Adım adım yürüyorsun yüreğime.. Yürüdükçe büyüyor büyüdükçe devleşiyorsun.. Gözlerimdede büyüyorsun yüreğim gibi.. Her adımda daha bi sarıyorsun benliğimi.. Her adımınla daha bi 'SEN' oluyorum Daha bi 'SEN' doluyorum 'SEN'i görmek için bakıor 'SEN'i Duymak için yaşıyorum.. Tüm anlamsızlıkları seninle...
  3. Yüksek sadakat sana aşık yalnız ben şarkısı sözü

Yüksek sadakat sana aşık yalnız ben şarkısı sözü

Yüksek sadakatin söylediği sana aşık yanlız ben şarkısının sözlerini arıyorum var mı ?
  4. Yüksek Sadakat Parti Çocuğu şarkı sözleri

Yüksek Sadakat Parti Çocuğu şarkı sözleri

Yüksek Sadakat Parti Çocuğu şarkı sözü Yüksek Sadakat Parti Çocuğu şarkısı sözü Yüksek Sadakat Parti Çocuğu şarkısının sözleri Yüksek Sadakat grubunun çıkarmış olduğu ve son dönemlerin en çok sevilen şarkılarından Parti Çocuğu şarkı sözlerini sizler için bu sayfamızda sunuyoruz Melek'ler. Canın sıkıldı ondan ayrılınca Eve kapandın tam bir gün boyunca Modern zamanda aşkın acısı Sürse...
  5. yüksek sadakat renk körü sözleri

yüksek sadakat renk körü sözleri

Yüksek Sadakat Renk Körü şarkı sözü Yüksek Sadakat Renk Körü şarkısı sözü Yüksek Sadakat grubunun hit şarkılarından biri olan Renk Körü şarkı sözleri, bu sayfamızda şarkıyı ve Yüksek Sadakat gurbunu seven tüm melek'lerimiz için gelsin:) Yüksek Sadakat Renk Körü şarkısının sözleri: Sana bir uçak bulsam gezip görsen alemi Dört duvarından çıksan tanısan elalemi Hiçbir şeye benzemez...

Sayfayı Paylaş