gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yüksek yer

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada çok yüksek bir yerde mesela bir dagin zirvesinde bulundugunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacagina. memur veya isçi iseniz ücretinizin fazlalasacagina, tüccar iseniz kazancinizin artacagina, ev kadin iseniz esinizin kazancinin artmasi ile refah seviyenizin yükselecegine delalet eder.

Yüksek yer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yük

Yük

İnsanın kendi sırtında gördüğü ağır yük günaya yahut kötü komşuya, Ağır yük kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya, Boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara, Odun yüklenmek gıybet ve dedikoduya; Hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi eevine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa gidiyorsa üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine; Her...
  2. yerim

yerim

Yerden Yüksek - Maskara (akor)

yerden yüksek akor yusuf güney maskara akor maskara yerden yüksek İntro: C-G-Em-F C G Em C İçimdeki sen karşıma gelsen Beni onun gibi sevsen C G Em C Yüzünü saklama benden, sevmesen de korkmam senden C G Em F C Hani sende ağlamayanlardandın, ağladın işte! C G Em F C Az kalsın beni de ağlatacaktın, ağlasam keşke..! C G Em C Karşımdaki sen bana uzak her bakışın ayrı bir tuzak C Em G...
  4. yüksek yerlerde hava neden soğuk olur

yüksek yerlerde hava neden soğuk olur

yüksek yerlerde hava neden soğuk Yükseklerde hava neden daha soğuk olur Misafirimiz sormuş "yükseklerde neden hava daha soğuk olur" diye... Bizde hem misafirperverliğimizi gösteriyor, hem de araştırmacı bir site olmaya devam ediyor ve misafirimizin sorusuna cevap veriyoruz. Evet buyrun Melek'ler, yükseklerde neden hava soğuk olur, öğrenelim :) Dünyamızdaki ısının kaynağı güneş...
  5. Yerden yüksek yataklar

Yerden yüksek yataklar

Merdivenli oda dekroasyonu YErden yüksek yatak dekorasyonu Özellikle çocuk odası dekorasyonunda küçük oda dekorasyonalrı için tercih edilen uygulama yatağın yerden yukarı konumlandırılması. Küçük oda çözümleri için yatağınızı gardrobun, çalışma masasının üstüne koayrak yerden avantaj sağlayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş