gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Yükseklik Korkusu Olanlar Bakmasin =)

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yükseklik Korkusu Olanlar Bakmasin =)

anaaa bune be ya cam kırılırsa anneeeee

Yükseklik Korkusu Olanlar Bakmasin =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fenerliler bakmasin

Fenerliler bakmasin

Sinir olmayin Fenerli arkadaslar, geyiq olsun diye..... :D * Fenerbahçe Türkiye Kupası'nın iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvuracak!... * Bana Türkiye Kupası'nı anlat dede * Bizim hiç kupamız olmadı evladım Kartal amcana sor onu * Abi Volkan futbolu bırakıp kingbox salonu açacakmış!... * FB'nin aldığı en değerli kupa, çünkü şu an ANTİKA * Fenerbahçelilerin çoğu neden...
  2. Yükseklik korkusu olan bakmasın!

Yükseklik korkusu olan bakmasın!

rüyada yükseklik korkusu ruyada yukseklik korkusu rüyada yükseklik yüksekten aşağı bakmak yüksekten bakmak Çin'deki 1026 m derinliğindeki bu mağara görenleri hayrete düşürüyor. Bir ekip, herkesinkolay kolay giremeyeceği bu doğa harikası mağarayı görüntüledi. Dünyanın en derin mağarası ise 2080 m ile Gürcistan'daki Krubera Mağarası.
  3. Yükseklik Korkusu Nasıl Başlar?

Yükseklik Korkusu Nasıl Başlar?

yükseklik korkusu, nasıl başlar, sebepleri, kurtulma yolları, fobiler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, En sık karşılaşılan fobilerden biri yükseklik fobisidir.Ben bu korku,yüksekteyken aşağıya doğru çekilme duygusu olarak bilirdim.Ama işin aslı başka türlüymüş..Buyrun.. Bu durumda insanların bu durumu hissetmesinin temel nedeni denge sorunun ortaya...
  4. Evlılık  korkusu

Evlılık korkusu

Evlilik Korkusu Her zaman cesur olarak bildiğimiz erkekler, evlilik denilince korkmaya başlarlar. Nedeni ise erkeklerin alacakları sorumlulukların, ilişkilerini bozacağını düşünmesi.. Her zaman cesur olarak bildiğimiz erkekler, evlilik denilince korkmaya başlarlar. Nedeni ise erkeklerin alacakları...
  5. prolaktin yüksekliği

prolaktin yüksekliği

prolaktin tedavisi sonucunda hamile kalanlar var mı?tedavi süreçleri nasıl ilerliyor?

Sayfayı Paylaş