gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yüksekten korkanlar bakmasın!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yüksekten korkanlar bakmasın!
    aboooo ben hayatta basmam onun üstune..teşekkurler admınım paylaşım için

3. lulu

lulu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Oraya basmak cesaret ister.Gerçek adrenalin bu olsa gerek kimbilir belkide orda olsam denerdimm.
    Teşekkürler adminim :)

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

insan üstüne basmaya cesaret edemez heralde:)

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bn korkaarimm valla,5 kattan zor bakarimm

6. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Tam benlik diycem hadi beee diyceksiniz :D
    Çok severim olmayacak işleri yapmayı heyecan adrenalin tam bana göreee bu görüntü kaçıncı kattan çekilmiş acaba :)
    istanbul ataşehiri bileniniz varmı ordaki binalar 22 ve daha üst katları olan binalar arkadaşım
    annesi geldiği zamanki davranışını anlattı kadıncağız değil cama cam kenarındaki koltuğa bile oturamamış.Ben orda oturup kahve içiceksin dedim annesi yüzüme acıma ve şaşkınlıkla bakakaldı...D:D

7. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kalbim ne kadar dayanır bilemem..

yüksekten korkanlar bakmasın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ameliyattan korkanlar için çözümler

Ameliyattan korkanlar için çözümler

Önünüzde uçsuz bucaksız bir ameliyatsız estetik dünyası sizi bekliyor. Çok şansınızı zorlamazsanız hiç bir riski olmayan ve gayette iyi sonuç verebilen alternatifler var. Ama bu abartılmaya ve istismara da açık bir saha ve attığınız her adımı tersinden de düşünün. Size yardımcı olabilecek bir kaç öneri:1-Botox, hyaluranic acid içeren dolgu maddeleri hem çok güvenliler hem de son derece iyi...
  2. Estetik Ameliyattan korkanlar için çözümler

Estetik Ameliyattan korkanlar için çözümler

Önünüzde uçsuz bucaksız bir ameliyatsız estetik dünyası sizi bekliyor. Çok şansınızı zorlamazsanız hiç bir riski olmayan ve gayette iyi sonuç verebilen alternatifler var. Ama bu abartılmaya ve istismara da açık bir saha ve attığınız her adımı tersinden de düşünün. Size yardımcı olabilecek bir kaç öneri:1-Botox, hyaluranic acid içeren dolgu maddeleri hem çok güvenliler hem de son derece iyi...
  3. Asansörden korkanlara

Asansörden korkanlara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sevmekten Korkanları Anlıyorum

Sevmekten Korkanları Anlıyorum

. Nedense bu aralar bos satirlara bakmakla geciyor gecelerim. Icimdekileri bir bir dokme cabasinda bir elimde sigaram digerinde kalemim. Ayriliklarin ne kadar zor oldugunu biliyorum, insanlarin ne kadar goz yasi doktugunu, ne kadar kendi yalnizliklarinda aci cektiklerini cok iyi biliyorum. Bir zamanlar hic bitmeyecekmis gibi gorunenin bile sonu varmis. Ne verilen sozlerin ne...
  5. Petrol 6 ayın en yükseğinde

Petrol 6 ayın en yükseğinde

Uluslararası ham petrol fiyatları, son altı ayın en yüksek düzeyinde seyir ediyor. Uluslararası ham petrol fiyatları, son altı ayın en yüksek düzeyinde seyir ediyor. Asya piyasalarında, gösterge niteliğindeki ham petrolün Haziran ayı varil teslim fiyatı, 27 sentlik artışla 56 dolar 61 sente çıktı. Petrol fiyatının artmasında, küresel toparlanmanın yıl sonuna kadar başlayabileceği...

Sayfayı Paylaş