gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yüksel kız öğrenci apartı/ordu

Konu, 'Öğrenci Yurtları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kız Öğrenci Pansiyonları İlçe : Ordu Şehir :Ordu Ülke :Türkiye Kapasite25 Telefon4522343115 GSM5465828544-5333562533 AdresAkyazı Mah.777 Sok.No:16/Ordu Web Sitesiwww.yukselapart.com [email protected] İşletmeciLeyla-Ayhan Yüksel

Yüksel kız öğrenci apartı/ordu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Levent Yüksel - Deli Kızım Uyan

Levent Yüksel - Deli Kızım Uyan

Gece geçmez gündüz olmaz Can bu dünyaya dayanmaz neden Haykırdım dağlara duymaz Bekledim günlerce yok ki gelen Karlı dağların ardında biri yaşarmış Bulut olur yağmur olur bize bakarmış Hem yakın hem uzakmış, yanakları al almış Deli kızım uyan Söylenenler yalan Deli kızım uyan Bir tek sensin duyan Yerde oldum gökte oldum Sormayın halim ah başım duman Gönül uslanmayı bilmez...
  2. Or- Kız İsimleri

Or- Kız İsimleri

Orakçı: ücret karşılığı ekin biçen kimse Orgül: ateş kırmızısı gül Orkide: salepgillerden güzel çiçekli birtakım bitki türlerinin ortak adı az bulunup zor yetiştirilen değerli bir çiçek Orman: ağaçlarla kaplı geniş alan Ortanca: ortada olan çocuk Orus: talih, baht Oruz: düşünce
  3. bunlarda kız öğrenci evleri

bunlarda kız öğrenci evleri

öğrenci evleri ögrenci evleri
  4. Oktan Kız Öğrenci Yurdu

Oktan Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Avcılar Adres: Reşitpaşa Caddesi Avcılar Merkezi No:54 Telefon: 0212 590 91 14 Faks:...
  5. Pelin kız öğrenci evi

Pelin kız öğrenci evi

pelin karahanın evi pelin karahan evi Üniversite yaşamınızın bu döneminde yanınınzda olmaktan Pelin kız öğrenci yurdu olarak mutluyuz. Evinizin sıcaklığını ve huzurunu sağlamak için yurdumuzun temizliğinden yemeğine kadar herşeyinde titizleniyoruz. Kesinlikle taviz vermediğimiz ana unsurların başında gıda ve temizlik gelir. Kansorejen ve gdo lu ürünlerden arınmış sağlıklı ve güvenilir...

Sayfayı Paylaş