gebe
  1. adanur

adanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

yükselen burçkaç yaşında etkilidir

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında adanur tarafından paylaşıldı.

merhaba bende yeniyim ve 19 aralık doğumluyum yay burcuyum fakat cocukluğumu düşünüyorum şimdiki halime bakıyorum kendimi yükselenim yengeç gibi görüyorum ve yengeçi okuduğumda ona daha uyuyorum bu normalmi 30lu yaşlarda yükselen burcamı döner huylar ve olaylar

2. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    doğum anından itibaren yükselen burç, en az güneş burcu kadar etkilidir ancak 28 yaşından sonra etkisi daha çok belirginleşmeye başlar.

yükselen burçkaç yaşında etkilidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yükselen ikizler!

yükselen ikizler!

yükselen ikizler 2011 Her zaman değişiklik peşinde koşan, neşeli, mutlu bir kişilik sergilerler. Tutkulu olduklarından kafalarına taktıkları hedefe kesinlikle ulaşırlar. Çok hareketli olduklarından yorulabilirler. Cana yakın bir kişilikleri vardır. Başkalarının ne yaptığını, ne düşündüğünü hemen seziverirler. Her şeyi güvenleri ve akılları ile çözebileceklerine güvenleri vardır....
  2. yükselen burcunuza göre fiziğiniz

yükselen burcunuza göre fiziğiniz

nuray sayarı yükselen burclar YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ: Çok görülen Koç tipi orta boyludur. Ancak uzun boylu Koçlar da vardır. Her iki şekilde de ortak özellik, dolgun etli ve kaslı bir vücuddur. Kol ve bacak adeleleri çok güçlüdür. Bu özellik onları canlı ve hareketli yapar. Omuzlar geniş, kalça dardır. Bacak boyu bedene nisbetle kısadır. Kollar uzun değil fakat güçlüdür. El ayası uzundur....
  3. Yükseleniniz Boğa burcu ise

Yükseleniniz Boğa burcu ise

Sizi için kararlı, ayağını yere sağlam basan, güvenlilik arayan birisi olarak görürler,Tabi damak zevkine düşkün ve boğazını seven birisi de olduğunuz kesindir ! Büyük bir servet sahibi olmak ve lezzetli yemekler yemek yaşamınızın temel içgüdüleridir. Sizi son derece inatçı bulurlar. İyice düşünüp taşındıktan sonra hedefiniz olan yere ulaşmaktan asla vazgeçmezsiniz. Önünüze çıkacak engelleri...
  4. mezardan çıkarak yükselen tabut....

mezardan çıkarak yükselen tabut....

mezardan çıkan ölüler mezardaki ölüler ölülerin mezardaki görüntüleri ölünün görüntüleri ölünün mezara konması video Dogruluk Payini Bilmiyorum.. Alinti Bir Yazidir.....Ama Allah'in Hikmeti Coktur... Olay, istanbulun Beyazıt semtinde, Çoban çavuş medrese sokağı ile Sümbül Sinan sokağı arasında, küçük ve şirin bir camide meydana gelmiştir. Camiyi hayır için yaptıran Katip Sinan, çevrede...
  5. Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

12. ocak.1989 dogumluyum 11 i gecesi 12de dünyaya gelmişim yükselenimi öğrenmek istiyorum

Sayfayı Paylaş