gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Yükseleni Oğlak olan Akrepler (:

Konu, 'Akrep Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

akrep yükselen oğlak yükseleni oğlak olan akrep yükseleni olan akrepler kadını erkeği
    Çok doğru bence sizlere her zaman için yengeçleri öneriyorum :D
    Yükseleni 'oğlak' olan akrepler içine kapali,maddi değerlere önem veren tutumlu,tutucu,kuruntucu,kıskanç ve çalışkan kişilerdir.iyi plan yapar,zorluklara dayanır,olasiliklar için önlem alır,kararlı davranışlarınızla başarıya gidersiniz,doyumsuz olur herşeyin en mükemmelini ve daha fazlasını ister,kendinizi yer bitirirsiniz,aşırı ciddi ve ketum biri olabilirsiniz.zengin olmak için hırsla çalışır,harcamalarınızı kontrol altında tutar,karşınızda engel tanımazsınız,sizin için para her şeydir,diğer önem verdiğiniz şey ise mevkidir.Biraz acımasız olabilirsiniz,büyük para kazanabileceğiniz konulara yönelir,ticaret politika,borsa bankacılık emlak ve toprakla ilgili işlerde başarılı olabilirsiniz.Oğlak etkisiyle çekici bir yüz hatlarına sahip olur,bir bakışta herkesi etkilersiniz,aşk ilişkilerinizi mantık çerçevesinde yürütürsünüz.Sizin için önemli olan para ve iştir.Toplumda yer edinme ve yükselme amacıyla evlenmeyi düşünür,eşinizin üstün biri olmasını istersiniz.cinselliğe önem verirsiniz,sizi en çok uyumlu ve tutumlu yengeç burcu mutlu edebilir.​

Yükseleni Oğlak olan Akrepler (: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Bu beraberliğe dört yıldız verebiliriz. Oğlak sevgilinizin büyük kariyer hedefleri vardır ve siz onu iyi anlarsınız. Siz Akrep çok takıntılı olduğunuz için takıntısız insanları anlayamazsınız. Sevgiliniz Oğlak burcunu memnuniyetle destekler ve ona finansal yatırımlar ya da iş ile ilgili akıllı tavsiyelerde bulunursunuz. Güvenlik sizler için önemlidir bu konuda görüşleriniz aynı. Siz...
  2. Ben Oğlak Sevgilim Akrep

Ben Oğlak Sevgilim Akrep

Bu heyecan verici bir ilişki olacaktır. Siz bir ilişkiye sağduyu ve temel getirirsiniz. Akrep burcu sizin dengeli ve pratik yapınıza çekim duymuştur. Siz ise onun yoğun duygu ve tutkularına vurulmuşsunuzdur. Akrep burcunun su elementi ile sizin toprak elementiniz birleşince ikiniz içinde verimli bir ortam oluşur. Akrep insanı kurnazdır. Onun kurnazlığı sizin finansal becerilerinizle birleştiği...
  3. Cebinde akrep olan ünlülerimiz

Cebinde akrep olan ünlülerimiz

Zor kazanılan para zor harcanıyor.Bu durum ünlüler için de geçerli.Ancak bazıları var ki adları cimriye çıkmış.İşte cebinde akrep olduğu iddia edilen ünlülerden bir kaçı:Demet Akalın: Son yıllarda paraya para demeyen ünlü popçunun eli çok sıkı. Gayrimenkule yatırım yapan ünlü şarkıcı cimriliği konusunda "Benim malım çok kıymetli. Eski şeylerimi bile kimseye veremiyorum. Paranın nasıl...
  4. Yükselen Burcu İkizler Olan Balık Burcunun Özellikleri...

Yükselen Burcu İkizler Olan Balık Burcunun Özellikleri...

balık burcu, yükseleni ikizler, özellikleri, kişiliği, yapısı, ile ilhili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yükseleni ikizler olan balık burcu insanları son derece değişken,çok hareketli,biraz huzursuz ve tabi ki kararsız yapıdadır.İki kararsız burç bir araya geldiğinden ortaya ne yapacağını tam olarak bilemeyen ,daldan dala konan bir kişilik çıkar. İkizler çok...
  5. Akrep Kadını İle Oğlak Erkeğinin Evlilikteki Uyumu

Akrep Kadını İle Oğlak Erkeğinin Evlilikteki Uyumu

akrep kadını oğlak erkeği, akrep kadını oğlak erkeği evliliği, akrep kadını oğlak erkeği uyumu Sevgili melekler, akrep kadını güçlü ve kararlı bir erkek ister. Eğer partneriniz bir oğlaksa burcunuzla olan uyumu da sizi ilgilendirir. Acaba akrep kadının bu güç ve kararlılık beklentisini bir oğlak karşılayabilir mi? Tüm bu soruların cevapları aşağıdaki makalemizde... Sizinle Oğlak...

Sayfayı Paylaş