gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

12. ocak.1989 dogumluyum 11 i gecesi 12de dünyaya gelmişim yükselenimi öğrenmek istiyorum

Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yükselen Burcunuz Ne Balıklar?

Yükselen Burcunuz Ne Balıklar?

balık yükselen ikizler yükselenim ne balık yükselen aslan burcunun yükseleni nedir burcu akrep Bendeniz Balık burcuyum ve de yükselenim.... Hadi Balıklar, yükselen burçlarınız neler? Size etkileri neler? Mesela benim yükselenim Boğa Burcu. Sizinki ne?
  2. yükselen burç nedir

yükselen burç nedir

nuray sayarı yükselen burç hesaplama yükselen burç hesaplama nuray sayarı Yükselen Burç Nedir?? Daima yükselen burcun ne olduğu merak edilir ve öğrenmek için doğum saati gerektiğinden başka bir şey bilinmez. Kısaca tanımlamak gerekirse yükselen burç, doğum anında ufuk çizgisinde yükselmekte olan burç demektir. Şayet Güneş doğarken doğduysanız, o sırada ufuk çizgisinde Güneş’in...
  3. Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Merhaba, Almanyaya gitme durumun var bu yüzden Almanca öğrenmeye başalamak istiyorum, nasıl öğrenebilirim ?
  4. Balık Burcunun Yükseleni Nasıl Hesaplanır?

Balık Burcunun Yükseleni Nasıl Hesaplanır?

balık burcu yükseleni balık burcu Sevgili melekler, eğer balık burcuysanız ve burç yorumlarında ve özelliklerinde önemli olan yükselen burcunuzu merak ediyorsanız, aşağıdaki tablodan yararlanarak yükselen burcunuzu doğum saatinize göre öğrenebilirsiniz...
  5. Hamilelik belirtileri ne zaman başlar En erken nasıl öğrenebilirim ?

Hamilelik belirtileri ne zaman başlar En erken nasıl öğrenebilirim ?

Hamilemiyim değil miyim tam olarak bilemiyorum ve belirtilerin tam olarak neler olduğunu bilen hamilelik yaşamış ve bebek dünyaya getirmiş arkadaşlarımızdan duymak istiyorum. Sizler Evet ya hamileyim kesin dediğiniz bildiğiniz size göre en belirgin belirti hangisiydi. Ben bunu nasıl öğrenebilirim. Sizler bana ne yapmamı öneriyorsunuz arkadaşlarım. Gebelik testi tam olarak nezaman yapılmalı ?...

Sayfayı Paylaş