gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yükü indirmek

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada insanin veya hayvanin arkasindan yük indirmek, rüyayi görenin bildigi veya bilmedigi kimseye sadaka ve ihsanda bulunmasina isarettir.

Yükü indirmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hatim indirmek

hatim indirmek

Rüyada kendinizi hatim indirmis olarak görmek, günahlarinizdan siyrildiginiza, bir kere daha tövbe ve istigfar etmeniz gerekecegine, ibadete devam ederek sünnetleri de kaçirmamaniza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hatim okudugunu gören kimsenin dini inançlari saglamlasir. Kur'ani okumayi, bilmiyorsa Kur'an ögrenmeye isaret eder. Bazi tabircile rüyada hatim okudugunu gören bir...
  2. Yük

Yük

İnsanın kendi sırtında gördüğü ağır yük günaya yahut kötü komşuya, Ağır yük kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya, Boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara, Odun yüklenmek gıybet ve dedikoduya; Hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi eevine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa gidiyorsa üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine; Her...
  3. kanser riskini en aza indirmek

kanser riskini en aza indirmek

Kansere yakalanma riskini en aza indirmek için ne yapmalı ya da neyi yapmamalı? Sağlıklı beslenme, kilo yönetimi, sağlıklı yaşlanma konularında farklı ölçüm teknikleri ve metodlar kullanarak yaşam kalitesini düzenleyen Dr. Ahmet Karçam, şekerli gıdaların kansere neden olduğu konusunda uyarıda bulunuyor! Aşırı şekerli gıdalar yemek insülin direncine yani hiperinsülinizme yol açıyor. Yani...
  4. ücretsiz film indirmek istiroyum

ücretsiz film indirmek istiroyum

merhaba pcme ücretsiz film indirip izlemek istiyorum çünkü netimiz kotalı olduğu için direk izleyemiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz hangi sitelerden ücretsiz indirebilirim yada hngi programla indirrebilirim
  5. adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum

adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum

arkadaşlarım flashları oynatamıyorum acaba adobe flash player'in en son sürümünü nereden ve nasıl indireceğimi söyler misiniz. Bu arada işletim sistemim windows7 32 bit ve mozilla için istiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş