gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yumrtaya alerjisi olanlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben ruveyda saclarım kısa ve hızlı uzatmak istiyorum fakat yumurtaya alerjim ver sayfanızdakı butun kurler yumurtalı bir baska kur veya karım tarifiniz varmı ?

yumrtaya alerjisi olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gıda alerjisi

gıda alerjisi

Gıdalar insan vücudunda birçok reaksiyona (tepkimeye) neden olabilir. Ancak gıdalara bağlı her reaksiyon allerji değildir. Gıdalarla oluşan reaksiyonların bir kısmı, o gıdayı alan her insanda oluşabilen reaksiyonlardır. Bunlar gıdalar içinde bulunan toksik veya mikrobik maddelere bağlıdır. Gıdalarla oluşan reaksiyonların diğer bir kısmı ise, sadece bazı kişilerde oluşur. Genel olarak 2 gruba...
  2. mizol alerjisi

mizol alerjisi

novalgin alerjisi novalgin alerjisi belirtileri mizol ya da herkesin bildiği adıyla Novalgin, sık kullanılan ve reçetesiz satılabilen, ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır. HER İLAÇTA OLDUĞU GİBİ Novalgin de bazı hastalarda allerjiye neden olabilir. Novalginle reaksiyonların diğer ilaçlara oranla daha sık görülüyor gibi olmasının nedeni çok yaygın olarak kullanılmasıdır (penisilinler ve...
  3. fıstık alerjisi

fıstık alerjisi

fıstık alerjisi Fıstık alerjisine karşı biraz fıstık Kademeli olarak artan dozda yer fıstığı tüketimi, çocuklarda yer fıstığı alerjisini ortadan kaldırabiliyor. - ABD'nin Duke Üniversitesi ve Arkansas Çocuk Hastanesi'nden bilim adamlarının yaptığı araştırma, ilk kez, alerjisi olan çocukların fıstığa bağışıklık kazanabileceğini gösterdi. Birçok bağışıklık testinin çocukların kısa...
  4. sperm alerjisi olanlar bana yardımcı olabilirmi?

sperm alerjisi olanlar bana yardımcı olabilirmi?

arkadaşlar sperm alerjim varmış bebek düşünüyoruz olmuyo.bu rahatsızlığı yaşayanlar varmı yardımcı olabilirmisiniz
  5. Parfüm Alerjisi Olanlar da Mis Gibi Parfüm Kokabilecek!

Parfüm Alerjisi Olanlar da Mis Gibi Parfüm Kokabilecek!

parfüm alerjisi, parfüme alerjisi olanlar, parfüm hakkında Sevgili melekler, henüz tasarım aşamasında olan bir ürünle ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere. Mide bulantısı ya da nefes darlığı gibi sebeplerle parfüm alerjisi olup, parfüm kullanmak isteyen bayanlar için takı şeklinde bir aparat geliştirildi. Jody Kocken, parfüme alerjisi olduğunu farkettiği zaman, parfüm sürmek için farklı...

Sayfayı Paylaş