gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yumurcak Tv Ye TeŞekkÜrler..

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yumurcak tv yumurcak tv ye üye ol ye resim gönder
    Başka üyeden alıntıdır.
    NeMeSiS tarafından düzenlenmiştir.

2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yumurcak Tv Ye TeŞekkÜrler..
    Şiddetin olmadığı eğitici içerikli programların yayınlandığı kanallar çocuklar için çok yararlı gerçekten.

3. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

valla bnm çocuğum yoq ama ben okuldan gelince açtığım ilk kanallardan biri dier kanallar ahlakımı çok kötü bozuyo..!
    mesala bazı kanllarda yarıçıplak sanatçılar var izlerken utanıyorum
    Teşekkürler YUMURCAK TV

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

gerçektende öyle kanalların çoğu insanın ahlakını bozuyo..hele hele bazı proğramlar var insanın psikolojisini bozacak seviyede..ama tabiki bazı kadına özgü proğramlar var onlar gayet güzel ve seviyeli..

5. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya çok güzel bi konuya değinmişsin herçekten bnmde 1 kızm var 2,5 yaşında akşama kadar sıkılıyodu şimdi neyseki yumurcak tv var o kadar sıkılmıo hm çok eğitici de küçük küçük dini eğitmde verio kim hizmet edip önümüze sunuyosa çok teşekkkür ederiz hep daim olur inşallah

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bende bende çok memnunum ya bizim ufaklık takılıyo bende biraz rahatlıyorum arada biz tv seyrederken tutturuyo çizgi flimde diyemiyo slim aç diye tutturuyo neyse o kadar olur gülücüm bu konuya değindiğin gerçekten iyi olmuş canım bendende yumurcağa teşekkürlerr :)

7. Miniqmeleq

Miniqmeleq Forum Okuru

Merhabalar Ben 11 Yaşındayım Yumurcak Tvyi Çok Olmasada Seviyorum...Mesela Arka Bahçede Bilim.Tabi Her Filmide İzliyo Deqilim Bazı Sevdiğim Filmler Bazı Sevmediqim Filmler Var Yumurcak Tv Ye TEŞEKKÜRLER

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben 11 yaşındayım kardeşim yumurcak tv yi izleyerek çok güzel vakit geçiriyor .Bunun sebebi öncelikle yumurcak tv de bilgilendirici yayınlar , en güzel çizgi film ler bulunuyor . Bu sebeple yumurcak tv ye öncelikle teşekkürlerimi iletim konuşmamı bitirmek istiyorum.TEŞEKKÜRLER YUMURCAK TV...

Yumurcak Tv Ye TeŞekkÜrler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumurcak otobüste

yumurcak otobüste

hollywood'un 46 kez işlediği, "uçakta pilotlar ölür ya da bayılır, yolculardan biri (mümkünse bir çocuk) telsiz talimatlarıyla uçağı sağ salim indirir" klişesinin otobüse uyarlanmış hali. - aloo, aloo, abi ben kamil koc istanbul-ankara otobüsünden arıyorum. kaptan molada içkiyi fazla kaçırdı hehalde, uyuyor şimdi. - evlat sakin ol, muavin orda mı? - hayır, otobüste değil, tanrım ona...
  2. Yeni Tv Frekans Listesi

Yeni Tv Frekans Listesi

tv frekans listesi en son tv frekansları lider frekans bebe mersin Kadal D ATV SHOW TV STAR TV gibi tüm kanalların yeni frekans listesine aşağıdaki linkimizden ulaşabilirsiniz arkadaşlarım. Tv lerine yeni sisteme göre ayar yapmak isteyen arkadaşlarımız baksınlar. BURADAN BAKINIZ
  3. Teşekkürler :)

Teşekkürler :)

Melekler mekanının güzel Melek leri.Güzel konular açıp bizleri bilgilendiren arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi şekillerle sunalım :) buyrun size örnekler :)
  4. tay tv frekans yeni

tay tv frekans yeni

tay tv uydu yeni frekansı tay tv frekansı 2011 2012 Daha önceden tay tv yi seyreden ama şu anda seyredemeyenler için yeni uydu frekansını vermek istiyorum. T.A.Y TV yeni frekansı 11012 V 30000 yeni frekansta yayında.
  5. yumurcak tv

yumurcak tv

yumurcak tv ye selamlar ve teşekkürlerimi iletiyorum...

Sayfayı Paylaş