gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

yumurta büyütmeyle kist oluşanlar doğum kontrol hapıyla bir ayda geçirebildinizmi?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

yumurta büyütme iğnelerinden dolayı kist oluştu ve doktor bu nedenle 21 günlük kullanım için doğum kontrol hapı verdi.peki bu kist bir ayda hemen geçermi geçmeyen arkadaşlar varmı?

2. lomeroglu

lomeroglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kistin bir aylık hap kullanımından sonra kaybolur canım. Ama kaybolmazsa da merak etme, bir ay daha hap kullanırsın. Korkmanı gerektirecek bişey yok :salıncak:

esgiii bunu beğendi.
  3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    inşallah bu ay gider kist çünkü bidahaki ay aşılama yapılcak teşekkür ederim.

4. lomeroglu

lomeroglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    İnaşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz canım.

yumurta büyütmeyle kist oluşanlar doğum kontrol hapıyla bir ayda geçirebildinizmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum kontrol haplarında zararlar

Doğum kontrol haplarında zararlar

Meleklerim doğum kontrol haplarının zararlarını hepimiz biliyoruz ama bilmeyenler elbette vardır.Hadi bakalım ozaman doğum kontrol haplarının zararları nelermiş :tik: Kadınların yanlış eş seçmesine yol açabiliyor! Bilim adamları, doğum kontrol haplarının, kadınların yanlış eş seçmelerine neden olabileceğini öne sürdü. Araştırmacılar yaklaşık 100 kadın üzerinde yapılan denemelerde,...
  2. doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

hamilemiyim ?? gecen aya kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim adetime 2 gün var daha ??
  3. doğum kontrol hapı nedir?

doğum kontrol hapı nedir?

doğum kontrol yöntemler doğum kontrol hapları merhaba kızlar Doğum kontrol hapları günümüzde çok fazla kullanılmakta Östrojen ve progestoron hormonu içeren haplardır. Esas etki mekanizmaları yumurtlamayı engellemeleri sayesinde gerçekleşir Bu hapların hepsi hormon içerir, hormon içermeyeni yoktur bitkisel hap vardır gibi rivayetler dolassada bu mümkün değil
  4. doğum kontrol hapı içenler

doğum kontrol hapı içenler

merhaba hanımlar benim sorum şu şekilde olacak bir süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hap kullanırken hamile kalırmıyım şu an bebek düşünmüyoruz yinede korkularım var sanki hamile kalacakmışım gibi hç hap kullanırken hamile kalan duydunuzmu
  5. Doğum Kontrol Hapları kist yapar mı?

Doğum Kontrol Hapları kist yapar mı?

doğum kontrol hapı nedir,doğum kontrol hapı ne için kullanılır,doğum kontrol haplarının yan etkileri,doğum kontrol hapları kist yaparmı,doğum kontrol hapları hakkında bilgiler İstenilen zamanda çocuk sahibi olmak her anne ve babanın hakkıdır. Doğum kontrol yönteminin birçok çeşidi vardır. Bunlarında biri de hap ile korunmaktır. Doğum kontrol hapları, etkili kullanımı ağız yoluyla...

Sayfayı Paylaş