gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yumurta çatlatma iğnesi ağrı yapar mı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yumurta çatlatma iğnesi ağrı yapar mı ne kadar faydalı faydasını görenler oldu mu teşekkür ediyorum.

2. gül3510

gül3510 Forum Okuru

ben çatlatma iğnesi vuruldum ancak bir acısı ağrısı olmadı .

3. ağri var mi

ağri var mi Forum Okuru

iyi akşamlar kızlar,bende geçen sene her ay çatlatma iğnesi,klomen kullanıyordum,sonuç almadım.daha sonra tüp bebek dediler.
    velhasıl diyeceğim şu çatlatma ignesi olduktan sonra felaket derecede kasıklarım agrımıştı.tabi öncekilerde de agırıyordu fakat en son oldugum ignede bir başka oldu.tam 2 ay kasık agrısı çektim,ama ne agrıydı anlatamam,daha sonra dr gittim dr bana yumurtalıkların hasar görmüş dedi,antibiyotik igne felan verdi de kendime geldim.ama o oldu bir daha çatlatma ignesi vurulmadım,zaten dediğim gibi bana tüp bebek dediler,ovitrelle kullanıyordum,
    arkadaşlar inşlh sizin bebekleriniz gelmiştirde ondan oluyordur kasık agrılarınız.

yumurta çatlatma iğnesi ağrı yapar mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında bilgi

Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında bilgi

Kızlar ben Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında detaylı bir bilgi istiyorum. Bunu hangi aşamada kullanıyloruz. Hamile kalamayanlar mı kullanıyor misal ben 1 yıldır hamile kalamıyorum bunu nasıl kullanacağım. Çatlama iğnesi diyorlar ama bana net bir bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ediyorum.
  2. Yumurta çatlatma iğnesi nedir?

Yumurta çatlatma iğnesi nedir?

yumurta çatlatma iğnesi ne için kullanılır,yumurta çatlatma iğnesinin yan etkileri,yumurta çatlatma iğnesi ne işe yarar,yumurta çatlatma iğnesi ne zaman etki eder,yumurta çatlatma iğnesi nereye vurulur,yumurta çatlatma iğnesi nasıl vurulur ,yumurta çatlatma iğnesi hakkında bilgiler Yumurta çatlatma iğnesi nedir? Ne işe yarar? Kısırlık (infertilite) tedavisi gören hastalara en sık önerilen...
  3. Yumurta çatlatma iğnesi Ovitrelle

Yumurta çatlatma iğnesi Ovitrelle

ovitrelle nedir,ovitrelle nasıl kullanılır,ovitrelle ile hamile kalanlar,ovitrelle yan etkileri,ovitrelle iğnesi,ovitrelle kullanımı hakkında bilgiler Yumurta çatlatma iğnesi kısırlık tedavisinde sıkça kullanılan fakat hastalar tarafından ne işe yaradığı pek bilinmeyen bir ilaç türüdür. Yumurtanın oluşumu ve büyümesinde kullanılan ilaçlar ile karıştırılmamalıdır. Yumurta çatlatma...
  4. Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar ne zaman doktora başvurmalıdır? Her hamilelikte olduğu gibi fark edilir edilmez hatta hiçbir belirti olmasa bile adet gecikmesi olduktan sonra doktora başvurulması gerekir. Yapılan kanda gebelik testi veya ultrasonografi değerlendirmeleri ile gebelik kesinleştirilir. Yumurta çatlatma iğnesi ne kadar etkilidir? Hap veya iğne ile yumurta büyütme...
  5. Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar olduğunu duymak çocuk sahibi olamayan kişiler için dikkat çekici bir haber olabilir. Kısırlık tedavisi görmekte olan kişilere en sık tavsiye edilen, uygulanan ilaçlar arasında bulunur. Bu nedenle ne olduğunu ve nasıl yumurtlama sağladığını anlatmak uygun olacaktır. Yumurta çatlatma iğneleri büyümüş olan folikülün çatlamasını ve bu şekilde...

Sayfayı Paylaş